Gönderen Konu: eldeki artık çıtalardan bahçe çiti yapımı  (Okunma sayısı 6541 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

avsalı

• Ziyaretçi
eldeki artık çıtalardan bahçe çiti yapımı
« : Nisan 12, 2007, 16:44:13 »
1,5 mm lik çıtalardan bahçe çiti yapılmasını anlatmak istiyorum.çok basit önemli olan bu incelikte çıtaları bulabilmek .daha sonra istediğiniz çit şeklini verebilirsiniz.hazır çitlerden almaktansa kendimizin yapması daha hoş ve otjinal ağaç olduğu için daha gerçekçi. yapıştırma işleminde beyaz tutkal kullanılması önerilir. japon yapıştırıcısı ile yapmıştım bunları ama iyi bir ders oldu. saygılarımla.

abdusta

• Ziyaretçi
Ynt: eldeki artık çıtalardan bahçe çiti yapımı
« Yanıtla #1 : Nisan 12, 2007, 16:48:35 »
ömer eline sağlık resimden bazı yerleri boyalı oldugu anlaşılıyor..eskitmemi var?saygılar a.usta

HevyMachine

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Nisan 12, 2007, 18:42:14 »
Sn.Ömer Bey,
Harikulade bir canlandıma yapmışsınız.
Yüzey dokusu,ağaçlar ,su kuyusu ,ev herşeyi ile harika.
Ellerinize sağlık üstadım.
Selamlar,saygılar.

Çevrimdışı agulday

• Ali U?u® GÜLDAY
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #3 : Nisan 12, 2007, 22:18:57 »
Ömer abi slm ya buzağa en alttan kaçmasın ? o yükseklik kurtarıyormu. yada ayakları gömecekmisin bence ayakları yarıya kadar gömsen yada yarısını kessen ineklerin kafaları sarkabilir yükseklikte olursa daha güzel olur bence.

( 2. resimde arkada bir inek var ona göre söylüyorum.)

eline sağlık
Uğu®

avsalı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 12, 2007, 22:31:02 »
uğurcuğum önerini dikkate alacağım. yanlız 1.ve 3. resimde dikkat edersen bakıcılarını göreceksin. yok öyle yanlız başlarına sere serpe yayılıp ortalığa dagılmak :) otlama işi bitinde doğru yerlerine .tek başına bırakmayacaksın bunları.yoksa peşinde koşarsın :)

Çevrimdışı agulday

• Ali U?u® GÜLDAY
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Nisan 12, 2007, 22:40:32 »
:D abi bunlar coştumu bakıcı makıcı hikaye sen kısalt biraz kaçarlar maçarlar işte ozaman peşinden koşarsın he bide bence üstleride biraz kısalt :D kısalta kısalta geriye bişi kalmıcak :D :D :D
Uğu®

avsalı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Nisan 12, 2007, 23:12:01 »
budur işte.son kısaltma çalışmanı tuttum. hemen uyguluyorum.seni kıracağıma yıkarım bütün çitleri gerekirse akşama kadar koştururum bunları :)

Çevrimdışı agulday

• Ali U?u® GÜLDAY
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #7 : Nisan 13, 2007, 12:38:12 »
yok abi okadar değil :D yıkma çiti fln :D biraz rötüş yeterli  bide malak fln ekle istersen içinede su koy :D yemlik fln tam olur.
Uğu®