Gönderen Konu: MTK yine TV de...........  (Okunma sayısı 7108 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
MTK yine TV de...........
« : Ağustos 24, 2012, 20:48:40 »
Arkadaşlar , ilk çekimden yaklaşık 10 gün sonra Harun telefon etti ve çekine çekine " yav yine bir kanaldan çekim yapmak istiyorlar " dedi ( geçen seferki çekim için ben o kadar çok söylendim ki , ondan öyle sordu , çok yorucu oluyor , ben de ondan söylenmiştim )

Çaresiz kabul ettim , yine kimse gelemedi ve biz yine 3 güzeller konuşmak zorunda kaldık.Çekimden sonra , " herhalde bayramda yayınlarız , size haber vericez " dediler ama kimse aramadı , Harun aramış " bayramdan sonraya kaldı size haber veririz " demişler ama biraz önce Barbaros aradı ve " bizim çekim yayınlanıyor " dedi.

Onlardan haber gelmediği için biz de sizlere yazıp bildiremedik , TRT Türk'de yayınlanıyor ve sık sık tekrar ediliyormuş.

Yayının DVD sini isteyeceğiz , sanırım o zaman siteye de koyarız.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı yasin

• yasin
  • Forum Üyesi
  • yasin
Ynt: MTK yine TV de...........
« Yanıtla #1 : Ağustos 24, 2012, 22:00:58 »
kemal abi trt turk un sitesine girip bakamaz miyiz acaba
yasin orhan

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Ağustos 24, 2012, 22:36:55 »
Yasin kardeşim , Harun bey de bulmaya çalışacak , sen de ara bari , ama bunun en sağlıklı yolu çekim yapanların bize söz verdiği DVD leri istemek.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı yasin

• yasin
  • Forum Üyesi
  • yasin
« Yanıtla #3 : Ağustos 25, 2012, 19:39:41 »
oda öyle abi ama ben aramaya basladim bile
yasin orhan

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
Ynt: MTK yine TV de...Seyredemeyenler için
« Yanıtla #4 : Ağustos 28, 2012, 01:27:01 »
Tanımadığımız bir model meraklısı arkadaş youtube'a çekimi koymuş , Ufuk buldu sağolsun.Link aşağıda.

Programın adı Dilara Koçak ile iyi yaşam , hergün 12.45 de TRT Türkte yayınlanıyor.

&feature=plcp

Çevrimdışı ersan

• Forum Üyesi
  • çengelhan Rahmi M.KOÇ müzesi Ankara
« Yanıtla #5 : Ağustos 28, 2012, 08:50:57 »
Tebrikler Kemal bey harika bir tanıtım olmuş.Kurgunuz büyüdükçe böyle çekimler artacaktır benze buna hazırlıklı olun.Kolay gelsin

Çevrimdışı yasin

• yasin
  • Forum Üyesi
  • yasin
« Yanıtla #6 : Ağustos 30, 2012, 21:13:49 »
kemal abi o arkadasada cok tesekkur ederim ben de cekimin videosunu facedeki klüp sayfamiza koydum bile :D
yasin orhan