Gönderen Konu: World of Warcraft Accountumu Satıyorum  (Okunma sayısı 7055 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kahraman

• Kahraman
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Tekno Kurgu Mimarl?k
World of Warcraft Accountumu Satıyorum
« : Mart 05, 2010, 14:50:54 »
Selam herkese.
Radikal bir kararla 30 aydır hergün birfiil oynadığım world of warcraft oyunu (hobimi) terketme kararı aldım.
Çok ama çok emek sarfettiğim bu karakteri satıyorum.
Eğer bu oyuna karşı daha önceden ilgisi varsa yada yeni başlamak istiyorsa aşağıdaki gg linki aracılığıyla yada forum üzerinden benimle irtibata geçebilirler.

Night Elf Hunter : Level 80
Gear açısından Realmin en iyi ilk 40 hunter ı içersinde
Guild realmin en iyi 3. ally guildi. Rank: Core Raider. Haftada 4 gün raide gider. Her raide çağrılır. Açıkta kalmazsınız yada transfer olursunuz.
8070 Achievement, başarı
Yaklaşık 40 tane title
en sonuncu title "the Exalted"
80 civarı mount. (tundra mamoth, motosiklet ve helikopter)
1 adet 310% Reigns of Purple Drake Epic mount
80 civarı pet
30000 altın.
2v2 3v3 5v5 arena team. Season 7 1000 rating
PVP gear oldukça iyi Justicar için WSG rep lazım sadece.
60 civarı Emblem of Frost 4xT10
Günlük yaklaşık 500~2000 gold arası kazanç
karakter FULL+FULL diyebilirim kısaca
Toplam oynama süresi 190 gün civarı

http://urun.gittigidiyor.com/WOW-lvl-80-Hunter-ve-altlari-Tum-account_W0QQidZZ25060719
görüşmek dileğiyle.

.---- -  -
   (   ,----- - -     \_/        ___  c--U---^--'o  [_  |--------------'_| /_(o)(o)--(o)(o)
 ====================================================================================================================================================================

Çevrimdışı Kahraman

• Kahraman
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Tekno Kurgu Mimarl?k
Ynt: World Of Warcraft Accountumu Satıyorum
« Yanıtla #1 : Mart 08, 2010, 10:25:41 »
Benim parasını ödediğim kısmı nisanda bitiyor. Blizzard oyun için aylık 12.99 ila 10.99 euro arasında ücret alır.
Ben bu ücreti ödemez isem karakter sistemde kalır nezaman ödersem yeniden başlar.
12.99 aylık ödemede 10.99 6 aylık ödemede ay başına ücretlidir.
ben bu karakterle 29 aydır oynuyorum :) günde ortalama 6 saat civarında.
Ancak bulunduğum ortam içinde belirgin görevlerim var. 25 kişilik ekip çalışmalarına 4/4 gün katılmam gerekiyor.
Ben böyle zevk alıyordum enazından. Fakat üretemiyorum bir süredir.
İş, hobi, tasarım, fikir.
Onun için accountu durdurcam..
Yeniden de başlayabilirim elbette de wow da araya zaman girince hiçbirşey eskisi gibi olmuyor. Karakterimin değeri  de düşüyor.
Bu konuya meraklıysan ve oynamak istiyorsan yada oynuyorsan sen de bilgi paylaş.
Ama yeni başlayacak birisi için 0 dan başlamasını öneririm..
0 dan başlayan biri bukadar güçlü bir karaktere sahip oldukdan sonra ilk tanıştığın kişi sana bu karakteri e-bay den mi satın aldın nub. diye dalga geçer emin ol. :)
ilgine teşekkürler

.---- -  -
   (   ,----- - -     \_/        ___  c--U---^--'o  [_  |--------------'_| /_(o)(o)--(o)(o)
 ====================================================================================================================================================================