Gönderen Konu: buda benim R/Cl'erim  (Okunma sayısı 7072 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Burak

• Forum Üyesi
  • Yer: Ist. -Bahçeşehir
buda benim R/Cl'erim
« : Ocak 18, 2008, 00:29:06 »
yedi yaşımdan beri bu işlerin içinde arasında etrafında bulanmış durumdayım. bunlarda benim 1:10larım ;D

Çevrimdışı Burak

• Forum Üyesi
Ynt: buda benim R/Cl'erim
« Yanıtla #1 : Ocak 18, 2008, 01:41:16 »
saolun. yok valla keşke bi romeo pilakalı bi alfam olsaydı ;D

Çevrimdışı Burak

• Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Şubat 06, 2008, 23:34:29 »

Burak güzel modeller bende de bi kaç model var. toplanmayı bekleyen önden çeker 1 adet tamiya var. 1 adet emaxx yakında fotoları koyucam siteye. Aklında olsun 3 adet motor var elimde takas etmek yada almak istersen yardımcı olurum. motorlar Tamiya Acto power, TRF, Type T. Offroad araba almayı düşünmüyomusun bu arada???
selamlar. güzel olurdu tabi ama ben elek. motorları 2. el almam. sıfır tercihimdir... hem olsa bile ankara uzak :) yane yok paraya gider ::)

bendeki şaseler ; Tamiya - FF x2 , TA01 , TOP FORCE TA01 , DYNA BLASTER , F-103 , XC x2 jeep . HPI RS4 nitro12 . Robbe Nitro 12 . Kyosho Mini-Z...

şu sıralar XC şase üzerinde trailtruck yapma peşindeyim. sonrada hurdalardan özel el yapımı çok işlevsel arazi aracı yapma aşamasındayım.

aslında uyguna verirsen düşünebilirim bide ESC lazım bende tek bitane kaldı diyer kalanlar hep yandı... :'(

Çevrimdışı revizor

• Forum Üyesi
    • www.revizor.tr.gg
« Yanıtla #3 : Şubat 10, 2008, 20:47:52 »
teşekkürler  paylaşım  için  dostum

Çevrimdışı qatrio

• Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Şubat 16, 2008, 16:44:47 »
bende tt-01d supra led sistem futuba 2 kanallı kumanda ve yarış escsi var ama bir kaza sonucu esc yandı standart tayım suan