Gönderen Konu: Örnek uygulamalar için yeni bölüm.  (Okunma sayısı 4461 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Örnek uygulamalar için yeni bölüm.
« : Haziran 06, 2007, 17:36:45 »
Arkadaşlar selam,

Bu bölümde örnek ve öğretici nitelikteki konulara yer vereceğiz.

Bu tip çalışmalardan bu bölümde görmek istediklerinizi özel mesaj olarak atarak veya bu mesaja cevap olarak yazarsanız onlaro da buraya ilave edebiliriz.

Bu şekilde örnek çalışmaları tek bir konu altında toplama imkanımız olur.

Selamlar,

Harun

Çevrimdışı battlestar galactica

• Forum Üyesi
  • Yer: kocaeli
  • FreightRunner
    • Hobi Tren
Ynt: Örnek uygulamalar için yeni bölüm.
« Yanıtla #1 : Şubat 09, 2008, 23:24:23 »
slm ben TRT2 de seyrettim cok ilgimi cekti... bu tür maketler cok hoşuma gidiyor ve herzamanda nasıl yapıldıgını merak etmişimdir (profili düzeltcem)... daha yeni üye oldugumdan şimdilik siteyi gezme sansım olmadı ama sizede bir sorum olucaktı...
yapmış oldugunuz maketlerde topragı nasıl yapıyorsunuz ne kullanılıyor ray'ları nasıl buluyorsunuz bunları anlatırsanız bende kendimi bu hobiye vericem (ilgilenmek , boş vakitlerimde ugraşmak isterim)
ilginize tsk ler... saygılar...

Çevrimdışı battlestar galactica

• Forum Üyesi
  • Yer: kocaeli
  • FreightRunner
    • Hobi Tren
« Yanıtla #2 : Şubat 09, 2008, 23:39:32 »
cok tskler bilgi için... bu arada aslında bu maket işlerin nasıl yapıcagımızı anlatan videolar olsaydı daha harika olurdu... vermiş oldugunuz bilgiye dayanarak bende baslıyacam ... bir sorum daha olucak... inşaatını yapıcagım trenin zemin bölümü önemlimi mesela tahtamı daha ii plsatikmi daha iyi (biliyorum sorularım biraz sacma ama bu konuyu iyice ögrenmek istiyorum...) resimli anlatımlar varmı yada onlara bakarak yapmak isterim ...

Çevrimdışı ONUR

• onur
  • Forum Üyesi
  • Yer: bursa
« Yanıtla #3 : Mart 14, 2008, 17:37:50 »
Bende bu siteye yeni üye olmuş sayılırım(yaklaşık 1 ay). Bende güzel bi kurgu hazırlmak istiyom anca yerim neredeyse hiç yok. Başlangıç setine kadar yer var. Fazla alan kaplamayan kurgunun tüyolarını verirseniz sevinirim.