Son İletiler

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]
91
Fleischmann / Fleischmann arka tenderden tahrikli model hk yardım.
« Son İleti Gönderen: Sertan Aslan Aralık 12, 2020, 23:17:09 »
Herkese iyi forumlar, benim arka tender de motoru olan buharlı Fleischmann lokomotifin kol tekerlekleri ,sıkışma yapıp dönmüyor, loko nun altındaki sabitleme vidalarini gevşettigimde tekerler dönüyor,  ancak bu seferde aniden akım kesip loko duruyor , tekerlere çekiş lastiği taksam sorunu çözebilirmiyim böyle bir durum ile karşılaşan oldu mu ?
92
Evet , aynı hatta 2 lokomotif çalıştırmıyorum , limanın 2052 nolu trafosunda da belli bir süre sonra, durma yapıyor 2 lokomotif o da riskli.
93
Mehanonun bahsettiğiniz ayarlı kumandaları maalesef düşük amper çeken 1 lokomotif için tasarlanmıştır. Aynı anda 2 adet Lima çalıştırırsanız kumanda yanıyor haberiniz olsun...
94
Sorunu , Mehano nun sarı anahtarli , hız ayarlı adaptörü ile çözdüm , eski tip lokolar bile düşük hızda gidebiliyor, bu gibi sorunu olan varsa adaptör ile ilgili.
95
Aynen bende heyecanla bekliyorum.
96
Harika haber. Merakla bekliyorum.
Özcan
97
Merhaba. Tcdd model olarak Kemal Bey'in dediği gibi çizim sürecini bitirdik ve yürüyenin tasarımlarını bitirmek üzereyiz. Modeli öncelikle dummy olarak tasarlıyoruz. Ardından dişli tasarımlarına devam eden, Makine Mühendisi Abdullah Bey ile bir araya gelmeyi planlıyoruz. Umarım en yakın zamanda çalışmalarımızı bitirip, diaromalarınızda kullanabilmenizi istiyoruz :) 1/64, 1/72 ve statik 1/87 üretimlerimiz devam etmekte. Sitemizi güncelleme çalışmalarını bitirdik en yakın zamanda paylaşacağız.. Herkese iyi çalışmalar dilerim..

TCDD MODEL
Deniz Berk
98
Hi dear Luca friend , another perfect video from you.Special thanks from Turkey.....
99
 :)
Hallo today the Cab ride 2019 through my layout HO scale based of model dedicate to locomotive and coach handmade of slovenian,croatian and another balkans state. New improved version using a GoPro Hero4 Session camera placed at the correct cab window height for wide-cab locomotives.

CD passenger coach HO in my layout
It is also recorded at a slower train speed so the viewer can see more details.A good vision…….
THE VIDEO

my website with other photos from italy villa opicina- slovenja -croatia-the news photos models ho -the news photos
www.trainpagesofluca.com/

bye loko


100
Takip edecegim tesekkur ederim.
Sayfa: 1 ... 8 9 [10]