Son İletiler

Sayfa: 1 ... 7 8 [9] 10
81
Kemal Abi sen böyle deyince inceden bi tırstım. Denemekten vazgeçtim. En iyisi dynamissi roco multimouse ile değiştirmek galiba.
82
Aman Keremcim , kesinlikle çalışmaz ama yanarlar mı kalırlar mı bilemem. İstersen dene öğrenelim... ;D ;D
83
Hiç bir konuya girmeyen mesajlar... / Ynt: GÜMRÜKTE TAKILAN LOKO
« Son İleti Gönderen: TRAINMAN Ocak 15, 2023, 18:18:07 »
Ben ödediğim paraya yakın bir kargo ödemesi yaparak geri gönderdim. Çok dikkat etmek gerekli. Gümrük işi tam tuzak!
84
Güzel bir soru. Bakalım uzmanlar ne diyecek?

85
Merhabalar;

Elimde Bachmann Dynamis ve Roco Multimouse olmak üzere 2 adet DCC kumanda var. Aynı kurguya 2 kişi tarafından aynı anda idare edilmek üzere kumandaları bağlasam ne olur acaba? Şimdi diyeceksiniz ki "sen bağla da biz de görelim ne oluyor?". Çekincem şudur; lokoları farklı adreslerle yöneteceğimiz için kumandaların komutları muhtemelen çakışmayacak ancak kumandaların güç kaynakları farklı olduğu için iki farklı özellikte enerji ile raya besleme yapmamız gerekecek. Bu herhangi bir soruna sebebiyet verir mi?
86
Hiç bir konuya girmeyen mesajlar... / Ynt: GÜMRÜKTE TAKILAN LOKO
« Son İleti Gönderen: msu Ocak 05, 2023, 16:27:04 »
Şu anda ben de aynı durumdayım. Benim loko €160, 10 euro aşımdan dolayı tareks başvurusu yapılması gerekiyormuş, 8 bin tl masraf. Denetim istenirse 5 bin daha. Gerçeğini getirtmek daha kolay olurdu herhalde.
87
Kurgular, diaromalar, koleksiyonlar, modeller ... / Ynt: TCDD Karnıyarık Yolcu Vagonu
« Son İleti Gönderen: Özcan Aralık 08, 2022, 02:17:57 »
Ne demek izin. Elbette.
Benim Facebook hesabım yok. Çok makbule de geçer.

Ben teşekkür ederim.
Selamlar,
Özcan
88
Kurgular, diaromalar, koleksiyonlar, modeller ... / Ynt: TCDD Karnıyarık Yolcu Vagonu
« Son İleti Gönderen: kemalomay Aralık 03, 2022, 20:45:42 »
Dostum ellerine sağlık , gayet güzel oldular , izninle bu konunun linkini facebook daki  Mtk sayfasına koymak istiyorum , daha fazla insanın okumasını ve faydalanmasını sağlayalım.
89
Emre Bey hoş geldiniz.
90
« Son İleti Gönderen: Özcan Kasım 28, 2022, 10:10:24 »
3166 ve 3186 seri numaraları verdiğim Karnıyarık vagonlarının modifikasyonu böylelikle tamamlanmış oldu.
Değişim, çıkartma gibi, metla saça boya tutmaması gibi beklemediğim sorunlarla planladığımdan uzun sürdü. Ama sanırım aslına en yaklaştığım modifikasyon oldu. Yazılar da oldukça tatmin edici görünüyor.

Sayfa: 1 ... 7 8 [9] 10