Son İletiler

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Duyurular, kulüp haberleri... / Ynt: İhsan abimizi kaybettik.
« Son İleti Gönderen: Aynur&Sermet Haziran 04, 2021, 10:25:27 »
Formda yeni gördüm. başımız sağ olsun. tüm sevenlerine sabır diliyorum.
ışığı bol olsun.

Sermet Eray
12
Duyurular, kulüp haberleri... / MTK Facebook sayfasına davet.......
« Son İleti Gönderen: kemalomay Mayıs 28, 2021, 21:41:57 »
Arkadaşlar , MTK facebook sayfasının linki aşağıda , bu günlerde orası biraz daha hareketli , üye olmayan kaldıysa gelsin.

https://www.facebook.com/groups/modeltrencilerkulubu
13
Marklin Group / Şipariş İlanı
« Son İleti Gönderen: aliaksin Mayıs 12, 2021, 15:03:41 »
Tüm model trencilere merhaba,

Bilindiği üzere Märklin Trix LGB markalarının Türkiye yetkili bayisi ve servis istasyonuyum. Märklin Trix ve LGB grubundan bu hafta içinde fabrikaya son siparişimi geçmek üzereyim. Geçtiğimiz haftalarda iki sipariş bitirip geçtim. G, 1, H0, N, Z skalasındaki üretimde olan tüm ürünleri, başlangıç setlerini, aksesuarları, kumanda, ray vs. ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. İkinci el ürün veya dükkan-eBay ürünü getirmiyorum. Ürünlerde 5 yıl fabrika garantisi vardır. Yasal yollarla faturalı ithalat yapacağım. Ürün teslimi Haziran ayında. Şu ana kadar bir hayli sipariş topladım. Fiyat olarak liste fiyatı +%5 geçerlidir. Yüklü istekleriniz olursa %5'i indirim konusu yapabilirim. KDV fiyatın içindedir. Ürünler faturalı teslim edilir.
Arzu etmeniz durumunda beni arayınız.

Ali Aksın
Kara Tren
+905336545599
aliaksin@gmail.com
www.karatren.com.tr
14
Harun bey merhabalar, çeşitli raylar ve fazladan ray birleştiricilere ihtiyacım var. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
15
https://modeltrenciler.com/forum/index.php?topic=5344.msg49889#msg49889
sayfanıza baktım. güzel bir çalışma başlatmışsınız. bende bu hatla ilgili kitap hazırlıyorum. maketinizi görmek isterim.veya fotoğraflarını gönderirseniz çok sevinirim.
iyi günler başarılar
telefonum 05323005711
ararsanız sevinirim
16
Emeğinize sağlık güzel bir çalışma olmuş, Umarım güzel bir ilgi olur ve dinamik modele de geçiş yaparsınız.

Bu covid dönemi hepimizi etkilemiş durumda, gerekli ilgi için biraz sabır gerekebilir =))
17
Kolay gelsin arkadaşlar.güzel bir çalışma olmuş.emğinize sağlık fakat lokomotiflerin tepesinde aydınlatma yokmu.dikkat ettim.göremedim.aydınlatma olmazsa maketten farkı olmaz diye düşünüyorum ayrıca numune olarak birtanesinide maviye çevirmenizde fayda var.foruma atın bir bakalım.boyamada biraz kaymalar var.bu lokolar kusursuz.olmalı.emeğinize sağlık kolay gelsin
18
Deniz Bey öncelikle Türk modelcilerinin yıllardır özlemini çektiği çalışmanızda başarılar dilerim. Naçizane tavsiyem eğer olabiliyorsa, koşum takımlarını da 24000 liklerdeki gibi yaparsanız daha gerçekçi duracaktır.
20
Herkese merhaba. 1/87 ölçeğinde üretilen 20 adet Dummy De24000 serisini, öncelikle her model trencinin gözdesi olan bu platformda paylaşmak istedim. Üretilen dummy model, dinamik modeller için referans niteliği taşıyor. Dummy model ile başlamak bana birçok tecrübe kazandırdı. Hem yürür aksamda, hem de modelin kalitesini yükseltecek hamlelerde.. Dummy modellerden beklediğimiz talebi alabilirsek, dinamik model için hali hazırda dişli sisteminin üretimine geçeceğim. Modelin ağırlını 250 Gr.'da tuttum. Kurplarda ve makaslarda sorunsuz geçiyor. Modeli temin eden modelciler, metal tekerleklerini ve ellerindeki yedek kuplörlerini takıp, diaromalarında ranfor olarak kullanabilir.
Teoman Hocamız gerekli yürür testlerini bizzat kendisi yaptı. Değerli yorumlarınızı bekliyorum..

Ön sipariş için ; www.tcddmodel.com
Web adresimizden, 1/87 'Sipariş Ver' butonuna tıklayarak gerekli bilgileri girebilirsiniz. En kısa zamanda geri dönüş yapmaya çalışıyorum. Dileyen kişilere, +KDV dahilinde fatura kesme imkanımız var.

Videolar :Fotoğrafları en kısa zamanda web sitesine ve modeltrenciler Facebook grubuna yükleyeceğim.Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 10