Gönderen Konu: merhaba arkadaşlar  (Okunma sayısı 2965 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

simena

• Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar
« : Ekim 27, 2007, 22:05:06 »
merhaba arkadaşlar ben gürol ankara dan uzun uzun yer sorunundan sonra 1.40 2.60 olarak yeni bir standımı kurdum şimdi ise rayların döşemesi ve nerden ne şekilde ne yapabilirim düşüncesi başladı şimdilik daha yeni olmama rağmen yolumun yuzde 5 ini bitirdim bundan sonra ray döşeme işine başlıyacagım şimdilik bu yeni diaromamın (yeni) sizlere resimlerini paylaşmak ıstedım bana elinde ne tur bır hat yapabılcegım konusunda elınde döşenmiş yada farklı projesı olan abilerimden veya arkadaşlardan yardımlarınızı beklıyorum  saygılarımla başlamak yolun yarısı zannedıyordum ama hıc de oyle degılmıs  :D :D :D

şimdilik bu kadar zamanla ılerledıkce resımler koymaya calısacam raylarınım ve hatlarımı tamamlayıp kaplamalarıma gecıcem fikir ve önerilerinizi bekliyorum saygılarımla

« Son Düzenleme: Ekim 27, 2007, 22:16:11 Gönderen: simena »

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Ynt: merhaba arkadaşlar
« Yanıtla #1 : Ekim 28, 2007, 00:28:04 »
Merhaba,

Profil bilgilerinize isim, yaş, yer gibi bilgileri girerseniz arkadaşlar daha rahat yardımcı olacaklardır.

Selamlar,

Harun

Çevrimdışı iceman

• Jimmy Cem ERSÜ
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
Ynt: merhaba arkadaşlar
« Yanıtla #2 : Ekim 29, 2007, 02:35:27 »
Merhaba Gürol bey.Birşey merak ettim.Sanırım şu an elinizdekiler starter set haliyle mevcut gibi.Raylarınız Fleischmann ın kendinden balastlı rayları.Geçenlerde Ümit abim sağolsun bir tane flexi ve bir makasını vermişti.Sanırım Makas sizdeki ile aynı.(6174 mü?).Makası beğenmemiştim.Benim Liliput Br 52 sapmalı giriş çıkışı kesinlikle beceremiyordu.Düzü bile yine makas kurplu olduğu için zar-zor yapıyordu.(Gerçi benim Liliput un kurp sevmemesi gerçeğinide unutmamak gerek).Sizde problem oluyormu?Bence Flexi ray kullanarak kurbları geniş tutarak birde 3 makas daha alıp 2 barınma yoluyla toplam 3 yolu olan bir istasyonla minimalizm anlayışına sahip hoş bir kurgu yapabilirsiniz.

Kolay gelsin...

Sevgiler

Jimmy Cem
Loko ların ustasıyım Roco ların hastasıyım.......