Genel Konular > Kurgular, diaromalar, koleksiyonlar, modeller ...

Kurgumun son hali

<< < (2/5) > >>

ihsan:

--- Alıntı yapılan: trabzon istasyonu - Şubat 22, 2018, 16:05:09 ---

İhsan bey, haklısınız, çekimler sırasında tesadüf etti. Dışarıdan gelen sesti. Ben de o haliyle kalabileceğini düşündüm... :))

Selam ve sevgilerimle...

--- Alıntı sonu ---

Çok yakışmış bence o sesi hiç bozmayın

aqualung:
Fahri bey tebrikler,
Son derece başarılı bir çalışma. Hele 1,5 yılda yapılmış olması bana göre mucize.
Çekimler de çok güzel. Son yıllarda forumda gördüğüm en moral verici çalışmalardan biri olduğunu da ekleyeyim.
Teşekkürler

Siminia:
Ahmet bey, güzel düşünceleriniz teşekkür ederim...
Selam ve sevgilerimle...

Alp ÖNEY:
Fahri bey, ellerinize sağlık ve tebrikler.

Trabzon'a demiryolu getirmek ise ayrı güzellik. Görüntüler harika.

Belirttiğiniz, Faller car system'deki "el yapımı" araçlar hakkında daha fazla açıklama yapabilir misiniz? 

İyi çalışmalar. Tekrar tebrikler.

Sevgi ve saygılarımla.
Alp

Siminia:
Alp bey, teşekkür ederim. Araçların plastik olanlarını satın alıyorum. Aşağıdaki linkte yer alan siteden de gerekli olan mekanik malzemeyi alıyorum. IR mini devreyi ve mini SMD ledleri aliexpress üzerinden ... (opsiyonel, siz isterseniz eklemeyebilirsiniz ) Küçük şarjlı pil bulmak zor ama bazı aletlerin içerisinde bulabileceğiniz gibi, siteden de satın alabilirsiniz. Sonrası youtube üzerinde çokça anlatımı olan videolardan yararlanarak bütünlemeye kalıyor. Hassas bir işçilikle 40 € (IR devre, far ve stop lambalı, manyetik anahtarlı haliyle) civarlarında maliyetle yapabiliyorsunuz. Umarım yararlı olmuşumdur...

http://www.sol-expert-group.de/1-87-model-building/:::48_251.html?XTCsid=reisk0qfghs218ob6j9eb1ao43

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git