Markalar, üreticiler > Piko

Piko 57151 Hakkında

(1/2) > >>

Hiko87:
Merhabalar

Uzun okumala sonucunda erişme kolaylığı açısından 2 raylı dc bir sistemde karar kılmıştım. 350 tl'ye bu seti kendime başlangıç seti olarak seçtim. Ileride ilave parçalarla diaroma yapacağım. Umarım ilerletmek için mantıklı bir set seçmişimdir. Çünkü bu aşamadan sonra ilk işim digi 1 ve dcc decoder alıp seti dijitale çevirmek. 250 tl'ye de digo 1 seti var satılık. Almalı mıyim fikirlerinizi bekliyorum.

Saygılar

kemalomay:
Hikmet kardeşim eğer yurtdışına çıkmıyorsan burada bulduğunu al , çünkü artık hiç bir alternatif ürün satan yok.

atlantis:
Bende yaklaşık bir yıldır araştırma inceleme malzeme alımı filan yapıyorum. Türkiye'de rahatça yapılabilecek işlerin en sonunda Model trencilik gelir sanırım. Ebay kapandı, dolar-euro yükseldi, model trene ilgi az, mağaza sayısı az, çeşit az. Bu nedenle Kemal arkadaşımızında dediği gibi aklınıza yatan sistemden devam etmek mantıklı gibi görünüyor.

Kramm'dan en basit kargo bile 30 euro tutuyor. Bir kaç kez alışveriş yaptım. ürün fiyatından fazla kargo vereiyoruz maalesef.
Çin sitelerinde yeterince malzeme yok. Genelde diorama malzemeleri var. Tek büyük avantaj oraya ciddi kargo paraları ödemiyoruz.
Sahibinden'de ve Gittigidiyor'da çıkan ürünlere talimiz büyük oranda.

Hiko87:
Evet ben de ne yazık ki bu durumu fark ettim. Letgo gg ve sahibinden de piko için diğerlerine göre daha fazla alternatif buldum ve seçimi bu şekilde yapmak zorunda kaldım. Yılda bir yurtdışına çıkıyorum. Piko ile yurt içi geliştirebildiğim kadar geliştireceğim bu sürede. Yalnız dcc decoder bulamadım var mıdır bildiğiniz?

atlantis:
Şu anda dijital olarak bu var. Onu da siz görmüşsünüz zaten. Ara ara çıkıyor. Bende de Roco Multimaus kumanda var. Başka kumanda alma düşüncem de var ya da Roco serisinden devam edeceğim dijital işine.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-hobi-oyuncak-diecast-model-model-tren-kumanda-piko-diji-1-d-i-j-i-t-a-l-487074181/detay

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git