Model Trenciler Kulübü > İzmir Grup Çalışmaları

İzmir'de uluozgur (Özgür Ulupınar)

<< < (3/3)

Teoman Kardaşlar:
Özgür beyin babasının geçirdiği ağır ameliyatın başarıyla sonuçlanması neticesinde son derece mennun olduğumu bildirir, kendilerine ve büyük bir insanlık görevi olarak tanımlayabildiğim doneri olan kişiye de  acil şifalar dilerim.
Ulupınar ailsenine büyük geçmiş olsun.

Özgür bey ve eşi Yonca hanım cumartesi günü ziyaretimize gelmek istediklerini iletmişlerdir.
Telefon görüşmesi yaptığımız sırada, ben de okulda Liliput Lokosunun pareformans denemesini yapmak üzere bu  çalışmaları yürütüyordum.
Hazır okulda iken, Özgür beyleri önce okula davet ettim, daha sonra eve geçtik. Tabii Jimmy Cem' ide unutmadık. Onada haber verip biraraya geldik. Hoş bir zaman geçirdik.

Yonca hanım ,Özgür bey, Jimmy ve ben.

Yonca hanım da model trenlere olan ilgisini, deneme kurgusundaki
yardımlarıyla kanıtlıyor. Özgür beyin de babasının sağlık nedenlerinden
dolayı, bir süre hasret kaldığı trenmodellerine olan hasreti gözden
kaçmıyor. Ancak! Esas olan herşeyin başı sağlık.

Okuldaki çalışmamız bitince, geçici kurguyu toplayıp hep beraber
bizim eve geldik.
Aile ortamında,  güzel sohbet eşliğinde, hem hobimizle ilgili
görüşmelerimiz oldu. Hem de bu hobi sayesinde kurulan dostluklarımızı
pekiştirici sohbetlerimiz oldu.
Eşlerimizin bizleri desteklemesi ve bizlerle paylaşımcı oluşu,
bizleri son derece mutlu etmektedir.Onlara bu desteklerinden dolayı
sonsuz teşekkürler.

Yonca hanım ve Özgür bey modellerimizi incelerken.

Özgür bey ve Jimmy Cem, Roco Br 57 incelemesi. Roco Br 57
Jimmy için olmazsa olmazlardan.

Bu güzel dostlukların devamı ve daha nice dostlukların kurulması temenni ve dileklerimle sevgiler, saygılar.
Teoman

avsalı:
çok güzel şeyler bunlar.model tukusu sınır tanımıyor.dostlukların pekişmesinde büyük etken.teoman beyin ev sahipliğide bambaşka.ben de iki kurgunun tam ortasındayım.istanbul kurgusunu ziyaret edebildim sonunda sırada izmir var çalışmalar başlasın izmirede bir ziyaret düşünüyrum.inşallah teoman beyide yüzyüze görüşme imkanını bulurm.:) saygılarımla

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git