Model Trenciler Forumu > Üyelerimizin yapmış olduğu öğretici çalışmalar.

corelde ray planı

(1/3) > >>

erkk35:
Selamlar arkadaşlar ilk konumu acmak istedim .dijital makasların numaralarna göre çizdiğim coreldeki calşmamı sizlerle paylaşmak istedim

utkan:
Bol bol ray, bir o kadar da makas..... ;D

Bir de sinyaller geldimi.... :D

İşte kurgu budur.... ;D :D

erkk35:
masa patronuma ait çok karışamıyorum   çok elletmiyo hele benden başkasına katiyetle elletmez trenleri çok kıymetlidir sinyal geldimi derken makasların hepsi dijital  marklin central stationla kumanda ediyoruz

kemalomay:
İsmail kardeşim ray planına bakınca marklinci olduğunu hatırladım ( DC de yapılamayan geçişler var ) , yeriniz hiç fena değil güle güle kullanın yalnız uzak olan duvar tarafında bir makas var , makas kazaları sırasında trenlere nasıl ulaşıyorsunuz , masanın tekerlekleri var mı ?

erkk35:

--- Alıntı yapılan: kemalomay - Kasım 12, 2014, 00:16:01 ---İsmail kardeşim ray planına bakınca marklinci olduğunu hatırladım ( DC de yapılamayan geçişler var ) , yeriniz hiç fena değil güle güle kullanın yalnız uzak olan duvar tarafında bir makas var , makas kazaları sırasında trenlere nasıl ulaşıyorsunuz , masanın tekerlekleri var mı ?

--- Alıntı sonu ---

masa kenarlarında yeterince boşluklarımız var heralde resimden belli olmuyo Afdersiniz  ( DC de yapılamayan geçişler var )anlıyamadım 

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git