Gönderen Konu: dortmund fuarı niyetliyiz :))  (Okunma sayısı 3033 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı copen

• Forum Üyesi
dortmund fuarı niyetliyiz :))
« : Ocak 15, 2014, 00:38:03 »
Arkadaşlar
Ankarada Serkan Kaçar, Tuncay Abi ve ben "dortmunddaki fuara" gitmeye niyetliyiz. Aslında ben daha önce hic gitmedim bu sene oyle bir niyetim var serkanla konustum o ve tunday abide gitmeyi düşünüyorlarmış neyse acaba baska giden - gitmek isteyen arkadaşlarda olur mu? beraber davranabilirmiyiz hem keyifli mavralı hemde hesaplı olabilir diye düşünüyorum. Gerçi nisan ayında benim iş durumumun tavan yaptığı bir ay yine yurtdışında olma olasılığımda var ama olsun simdilik iyi niyetliyim,

Not: 1. Bu konuda forumda bir kural var mı? dır bilmiyorum, bu sebeple yine yanlış anlaşılırsam şimdiden söyliyeyim yanlış anlayan derdini ya da forum kuralını güzelce anlatsın :))
2. Amacım organizasyon vs yapmak değil sadece önceden haberleşmeyi sağlamak yada daha önce giden tecrübeli arkadaşların tecrübesinden faydalanmak...
Çok değerli fikirlerinizi bekliyorum.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: dortmund fuarı niyetliyiz :))
« Yanıtla #1 : Ocak 15, 2014, 00:57:17 »
Arkadaşlar
Not: 1. Bu konuda forumda bir kural var mı? dır bilmiyorum, bu sebeple yine yanlış anlaşılırsam şimdiden söyliyeyim yanlış anlayan derdini ya da forum kuralını güzelce anlatsın :))
2. Amacım organizasyon vs yapmak değil sadece önceden haberleşmeyi sağlamak yada daha önce giden tecrübeli arkadaşların tecrübesinden faydalanmak...
Çok değerli fikirlerinizi bekliyorum.

Değerli dostum bu forumda sadece ve sadece tek bir kural var  " samimi olmak "  başka hiç bir kural yok.

Bu yıl Dortmund fuarına Ankara ve İstanbuldan gitmeye niyetli arkadaşlarımız var , birlikte yolculuk etme fırsatı olmasa bile fuarda herkes birbirini görür .

Ayrıca , gidenlerin vazifesi bol bol resim çekip hikayeleri ile birlikte gidemeyenler için forumda yayınlamaktır.

Şimdiden gidecek olan herkese iyi eğlenceler diliyorum.

YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı GOKHAN OZKAN

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Ocak 15, 2014, 20:29:10 »
Daha önce hiç model tren fuarına gitmediğim için aslında gitmeyiçok istiyorum, ama şimdiden bilemiyorum vaktim olabilecek mi

G. ÖZKAN
G. ÖZKAN

Çevrimdışı copen

• Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Ocak 18, 2014, 01:56:55 »
İşte bende aynı duygular içindeyim daha önce gitmedim ama gerek youtube gerekse gidip gelen arkadaşların tecrübelerinden bu sene çok çok istedim ozendim ... ama gel gelelim is yüzünden de bu kadar uzun süre ayrilamiyorum ayrilsamda rahat olmuyor benim durumum ne tel susuyor ne mail duruyor :((

Çevrimdışı kubilayelmas

• Forum Üyesi
    • https://www.facebook.com/fen.elektrik.elektronik
« Yanıtla #4 : Ocak 18, 2014, 07:05:56 »
Gidecek olan arkadaslara sımdıden hayırlı yolculuk dıler ıyı eglenceler dılıyorum guzel resım ve vıdeolarınızı sabırsızlıkla beklıyecegız