Gönderen Konu: Bangladeş'ten  (Okunma sayısı 3007 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hayri

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Bangladeş'ten
« : Aralık 20, 2013, 17:23:02 »
2 hafta önce Bangladeş Dhaka'da bir tren istasyonu bulma ricasında bulundum oradaki arkadaşlardan. Tam küçük bir istasyon bulmuşken ve ben arabadan inerken bir tren geçti, fotoğrafını çekemedim arkasından bakakaldım. Kesinlikle görülmesi gereken bir kare olacaktı; sarkan insanlar, vs... Biraz bekledim ama başka bir tren daha gelmedi. Zaten oradaki olaylar sebebi ile fazla da dışarıda duramıyorduk.
Yine de istasyonda çekmiş olduğum bir kaç fotoğrafı sizlerle paylaşmak istedim.
Kaçan trenin ufak bir görüntüsü, istasyon binası, raylarda oturanlar, vs...
Herşey rayında...

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: Bangladeş'ten
« Yanıtla #1 : Aralık 21, 2013, 01:31:06 »
Yav Hayri kardeşim , vallahi billahi kıskandım , ben cesaret edip Bangladeş'e gidemem , ama sen gitmişsin.

Orayla ilgili izlenimlerini de yazsaydın biraz keşke.

Tamam gerçek trenleri yakalayıp resmini çekememişsin ama bari orda gezdiğin tren dükkanlarının resmini koy siteye .................... ;D
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #2 : Aralık 21, 2013, 23:58:39 »
Hayri paylaşım için teşekkürler. Bugün Kemal'e de sordum, dar hattı anladım da geniş olan hat normalden biraz dahamı geniş, ya da resimdenmi öyle gözüküyor?

Sevgiler

Ferda
İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.

Çevrimdışı hayri

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Aralık 23, 2013, 16:08:00 »
Valla Kemal Abi, ruhunuz daralmasın diye oradaki izlenimlerimden bahsetmeyeyim dedim  :)
Ama yine de şehirden bir iki görüntü daha paylaşayım...

Ferda Abi, fotoğrafa bakınca ben de şaşırdım, siz söyleyene kadar fark etmemiştim; geniş gözüküyor. Ama oradayken gayet normaldi :)
Herşey rayında...

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4 : Aralık 23, 2013, 23:40:01 »
Hayriciğim sağol , sürekli almanya İsviçre fotosu görüyoruz , seninkiler çok enteresan geldi bana.

Öğrendiğime göre  bayrama denk gelmişsin , tren dükkanları kapalıymış , şans işte napıcan  ;D
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.