Markalar, üreticiler > Marklin

Yeni Başlıyorum, teknik bilgi / tavsiye Märklin Digital 29240 H0, Mobile Station

<< < (2/2)

boyudoma:
Ayrıca bu adresten de hem çok ucuz hemde güvenli alışveriş imkanı var.
Kargo ücretsiz opsiyonu gayet güzel. 10 günde geldiği gibi, 20 - 25 günü bulabiliyor ama kesin geliyor.

http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=HO+SCALE&catId=&initiative_id=SB_20131113004659

http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=diorama&catId=&initiative_id=SB_20131113004702

sedat nişancı:
  Berke Bey hızlı ve güzel bir giriş yapmışsınız kolay gelsin. Forum sayfalarında da bulunan Proses'ten aradığınız ürünleri bulabileceğinizi tahmin ediyorum. Ayrıca gittigidiyor sitesinde de bulunabiliyor.

Selamlar sevgiler, Sedat NİŞANCI

boyudoma:

--- Alıntı yapılan: hacıabi - Kasım 13, 2013, 10:57:45 ---  Berke Bey hızlı ve güzel bir giriş yapmışsınız kolay gelsin. Forum sayfalarında da bulunan Proses'ten aradığınız ürünleri bulabileceğinizi tahmin ediyorum. Ayrıca gittigidiyor sitesinde de bulunabiliyor.

Selamlar sevgiler, Sedat NİŞANCI

--- Alıntı sonu ---

Teşekkür ederim.

GOKHAN OZKAN:
Berke Bey,

Marklin markasına ait Ray ve raylarla ilgili parçalar dışındaki ürünler (Dinaroma malzemleri, agaç, ev, tunel, kalıp  vb.) için Prosese müracat etmenizi öneririm. Oradan vagonda temin edebilirsiniz.Marklin sistemde sorunsuz çalışır.
Ancak Marklin
Ray, lokomotif ve dijital elktronıği, kumanda sistemleri türü ürünler için Marklın ürünleri satan dükkan ve şahıslarla irtibat kurmalısınız.
Örneğin
1- Pera Hoby - (İstanbul) : 0216 566 31 05  / 0535 658 80 43
2- Gargamel - Berg (İstanbul): 0535 595 48 97
3- Ahmet HIZAL : 0533 253 24 44 (İstanbul)
4- Sekan Kaçar : (Serkan Beyle Forum üzerinden de irtibat kurabilirsiniz) 0533 543 60 40

Ben Marklin üzerine aldığım ürünleri bu yukarıda saydığım hobby dükkanlarından aldım. Hepsiylede uygun alışveriş yaptım. Tavsiye derim. Ayrıca bu hobby noktaları dışında da sahibinden com ve gitdigidiyorda başka satış noktaları da var.

G. ÖZKAN

boyudoma:

--- Alıntı yapılan: GOKHAN OZKAN - Kasım 13, 2013, 21:52:20 ---Berke Bey,

Marklin markasına ait Ray ve raylarla ilgili parçalar dışındaki ürünler (Dinaroma malzemleri, agaç, ev, tunel, kalıp  vb.) için Prosese müracat etmenizi öneririm. Oradan vagonda temin edebilirsiniz.Marklin sistemde sorunsuz çalışır.
Ancak Marklin
Ray, lokomotif ve dijital elktrı*onıği, kumnada sistemleri türü rünler için Marklın ürünleri satan dükkan ve şahıslarla irtibat kurmalısınız.
Örneğin
1- Pera Hoby - (İstanbul) : 0216 566 31 05  / 0535 658 80 43
2- Gargamel - Berg (İstanbul): 0535 595 48 97
3- Ahmet HIZAL : 0533 253 24 44 (İstanbul)
4- Sekan Kaçar : (Serkan Beyle Forum üzerinden de irtibat kurabilirsiniz) 0533 543 60 40

Ben Marklin üzerine aldığım ürünleri bu yukarıda saydığım hobby dükkanlarından aldım. Hepsiylede uygun alışveriş yaptım. Tavsiye derim. Ayrıca bu hobby noktaları dışında da sahibinden com ve gitdigidiyorda başka satış noktaları da var.

G. ÖZKAN

--- Alıntı sonu ---

Teşekkür ederim.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git