Gönderen Konu: Sururi beyin yardımcısından Zonguldak İstasyonu  (Okunma sayısı 3725 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CAN

• Can Becan
  • Administrator
  • Forum Üyesi
Sururi beyin yardımcısından Zonguldak İstasyonu
« : Mayıs 07, 2013, 00:10:37 »
Sevgili Kemal,

Sururi bey aslında benide götürecekti ama işlerin yoğunluğu nedeniyle Batı Karadenizdeki işleri ben üstlendim. (Hep sana çalışıyoz yav)

Bu arada Zonguldak İstasyonunu görüntüledim.

Eskiden Zonguldak-Ankara arası Karaelmas ekspresi hergün çalışırdı, ayrıca Zonguldak-Filyos arası devamlı banliyö seferleri vardı. Şimdi ise istasyon terkedilmiş gibi görünüyor.

Tren tarifesine dikkat,

Burası 1. Peron

Şu anda kömür cevheri nedeniyle sadece yük trenleri için kullanılıyor gibi bir izlenim edindim. Fazla vaktim olmadığı için kimseyle konuşamadım. Eğer yolcu taşımacılığı tamamen iptal edilmişse üzülürüm doğrusu, zira Zonguldak-Karabük arası dünyanın az rastlanır manzaralı demiryollarından biridir.

Saygı ve sevgilerimle,

Can

Çevrimdışı koraycenan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: Sururi beyin yardımcısından Zonguldak İstasyonu
« Yanıtla #1 : Mayıs 07, 2013, 08:27:33 »
Güzel paylaşım için teşekkürler Can Bey.
z scale,ho scale, rc, yani model ve modelcilkle ilgili herşey...

Çevrimdışı GOKHAN OZKAN

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Mayıs 07, 2013, 09:11:08 »
Can Bey,
Yine güzel kareler yakalamışsınız.

Saygılar.

G. ÖZKAN
G. ÖZKAN

Çevrimdışı Barbaros

• barbaros a??rbaş
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Mayıs 07, 2013, 13:17:18 »
tren seferi nerede kaldıki .her tarafta seferler iptal.göz boyamaktan başka bir şey değil.hızlı tren seferleriymiş .sevsinler konya ankara ankara eskişehirden başka nerde çalışıyor hızlı tren.çok da önemli konya ankara arası.pöh!!!!.adapazarına hiç değilse öğrenciler gidiyordu o hattıda yediler.zonguldakta tek bölgesel kalmadı trakyada kalmadı.ereğli armutcuk hattı sizlere ömür.ısparta eğridir hattı sizlere ömür.daha ne orta oyunları göreceğiz bekleyin...bursa izmir İstanbul dururken konya ankara hızlı tren hattı.buna kargalar bile gülmez!!!!

Çevrimdışı Sururi bey

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Mayıs 07, 2013, 13:18:06 »
Sevgili Can abi , seni de yanımda götürmeyi çok istiyorum ama bu aralar Kemal bey beni çok çalıştırıyor , Antalyadan dönemiyorum , deniz güneş çok fena çok yoruldum  ::)

Resimler için çok teşekkürler , eline sağlık.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Mayıs 07, 2013, 13:41:12 »
Can abicim , Zonguldakta kocaman bir gar varmış , öğrendik sayende ,ayrıca  vagon atölye müdürlüğünün tabelasına bayıldım.

Sururi bey Antalyadan dönerse eğer , onu Suriye'ye göndereceğim , seni de alsın mı ?  ;D
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.