Model Trenciler Kulübü > Ankara Grup Çalışmaları

Osman Can Becan'ın Kurgusu

<< < (2/3) > >>

Ferda:
 Sevgili Can'ın kurgusunun ilk bölümünü daha önce canlı görmüştük, bu sefer ikinci bölümü görme şansımız oldu. Kayalık bölüm ve trafo tüm kurgunun özelliği olan kusursuz muhteşemlikte olmuş. Can ellerine ve emeğine sağlık.
 Mesut resimler çok güzeller, seninde ellerine ve emeğine sağlık, paylaşım için teşekkürler.

Sevgiler

Ferda

CAN:
Değerli dostlarım,

Övgü dolu sözlerinize çok teşekkürler. Kayınvalidemin ciddi rahatsızlığı nedeniyle bir süre size yanıt veremeyeceğim. Lütfen mazur görün.

Can

yasar:
ben şöyle bir izlenim edindim yavaş yavaş sindirerek ilerleyen nefis bir kurgu. nedense ben yoğun kurguları çok seviyorum her santimetrakaresinde bir emek olan kurgular çok daha güzel oluyor
ellerinize gözlerinize sağlık

mesut kurt:
Fotoğrafları beğendiğinize sevindim, kurgunun başında makinayı elimden bırakmak istemedim açıkcası,
Can abinin detay sevdiğini söylemeye gerek yok, kurguyu ince ince işlemiş ve devam edecek gibi görünüyor,
kısıtlı alan şikayet sebebimiz olsa da bu durum yapacağmız/yaptığımız kurguyu daha detaylı çalışmak için bir neden de oluşturuyor sanırım.

yasar:
ayrıca Can beye bir sorum olacak trafo hangi markanın modeli ve tünel girişi gibi gözüken taş duvarlar alçıdan mı?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git