Model Trenciler Kulübü > Ankara Grup Çalışmaları

Osman Can Becan'ın Kurgusu

<< < (3/3)

Ali Nedim:

Merhaba;

Can Bey kurgunuz harika. Detaylar muhteşem. Mesut Bey size de resimler için çok teşekkürler.

Ayrıca Can Bey kayınvalidenize geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

Syg. Svg.

Ali Nedim ULUS

CAN:
Yaşar bey merhaba,

Trafo Fallerin olup aslında bir şehir şebekesi trafo istasyonudur. Ben bunu bir demiryolu katener besleme trafo istasyonu olarak modifiye ettim. Şehir şebekeleri ile katener şebekeleri birbirinden çok farklı.

Sevgili dostlarımız Tufan bey ve Oruç beyin gayretleri ile bir çok firmanın tünel portalı, duvar ve kaya oluşumlarının  (Woodland Scenics ve Noch un tamamı ve daha birçoğu) silikon kalıpları çıkarıldı. Çok kişide olmayan ciddi bir koleksiyonumuz var. İstediğimizi alçı veya resin olarak dökebiliyoruz. Resimde gördükleriniz Woodland Scenics in alçı tünel portalı ve duvarlarıdır. Tufan bey bu aralar resin döküm taş duvarlardan evler imal ediyor. Sonuçlar hakikaten muhteşem.

Saygı ve sevgilerimle,

Can

yasar:
Can bey kayınvalidenizin rahatsızlığına rağmen yanıtlarınız için çok teşekkürler dortmund a izin sorunları yüzünden maalesef gelemiyorum dönüşte sizden özellikle kalıp çıkarma konusunda bilgi alabilirsem çok mutlu olurum geçmiş olsun ve iyi yolculuklar

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git