Proses Elektronik'den Haberler > Proses'ten Model Trenciler İçin Faydalı aksesuarlar

Proses Model Tren Ürünleri (Fiyatlar, sipariş vb.)

(1/27) > >>

Harun:
Merhaba,

Fazlasıyla dağılmış, imkansızdan imkanlı hale gelmiş tüm ürünlerimizi tek bir konu altında toplamaya karar verdim. Burada tüm ürünleri fiyatlarıyla görebilirsiniz.

Talepleriniz olursa 0216 418 07 08 numaralı telefondan Gürkan'a veya bana verebilir, ödemelerinizi telefonda kredi kartıyla da yapabilirsiniz.

Ürünlerin tanıtımlarında yurt dışı için hazırlamış olduğum grafik ve resimleri kullanıyorum. İngilizce açıklamalar o yüzden yoksa ukalalık olsun diye değil.

Selamlar,

Harun

-----------------

Fiyat: 85 TL

Fiyat: 23 TL (4'lü set)

Fiyat: 23 TL (4'lü set)

Fiyat: 20 TL

Fiyat: 25 TL

Fiyat 15 TL

Fiyat: 23 TL

Fiyat: 30 TL

Fiyat: 20 TL

Sinema Tabelaları

Fiyat: 15 TL (6 adet boyanmış stand)

Harun:
Kablolu ve Kablosuz Buffer Stoplar

Kablosuz modeli DCC (digital) kurgularınızda kullanabilirsiniz ayrı kablolamaya ihtiyaç yoktur.
Fiyat: 18 TL

Ballast Spreader HO

Fiyat HO ve N: 20 TL

Paralel Track Tool 67 mm

Fiyat: 18 TL

Adjustable Parallel Track Tool HO (1/87)

Adjustable Parallel Track Tool N (1/160)

Flexible Track Holder HO (1/87)

Fiyat: 25 TL

Snap & GLue Magnetic Clamps

Fiyat: 15 TL

Harun:
Evet sonunda nihayet satışa çıkartabildik.

Bu istasyon planı bildiğiniz gibi Afyon, Alaşehir, Salihli ve hatta ikinci bir balkonlu bölüm ilavesi ile Balıkesir istasyonlarının bir modeli. Belki başka istasyonlar da bu bina planını kullanmış olabilir. Araştırmak lazım.

Aşağıda boyanmamış ve çatı kısmında bazı parçaları eksik olarak model görebilirsiniz.

Fiyat: 85 TL

Bildiğiniz gibi bu kiti daha önce PVC plakalardan imal ederek çıkartmıştık. Ancak o imalat montaj ve uygulama açısından çok zordu. Şimdiki ise yapan açısından çok daha kolaylaştırılmış bir kit.

Şimdiki kit neredeyse 1 saat içinde yapılabiliyor. Kapılar ve köşe taşları tek para halinde ve hiçbir temizlik işlemine gerek duymuyor. Boyama ve eskitme ise tabii her yapana göre farklılık gösterecektir.

Aşağıdaki resimlerde bu kiti eski tip olarak, şimdikine göre tam anlamıyla binbir zahmetle yapmış üyelerimizden Teoman Kardaşlar ve Can Becan'ın uygulamalarını görebilirsiniz.

haldunabi:
HARUNCUGUM.. afyon kiti gercekten az buz değil.. hani bekleyenlere 4-5 tane vererek ve sözünde durursun... ama klasik satışa koyabilirsen... BRAVO DERİM ...
ALNINDAN OPUYORUM...

glyond:
Merhaba Harun Abi,

Ben bir adet afyon istasyon , bir adet de Loko deposu istiyorum, hazırda var ise c.tesi günü gelip alayım abi,

Saygıları sevgiler

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git