Gönderen Konu: Çamlık Buharlı Lokomotif Müzesi tanıtımı '' Zeytin'' dergisi yayını  (Okunma sayısı 5338 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Teoman Kardaşlar

• Teoman Kardaşlar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir

Saygıdeğer modeltrenciler.

Balıkesir ilimizin, Ege Denizi sahil ilçelerinden Edremit ilçesinde 9 yıldan buyana faaliyette bulunan Zeytin Yayın Gurubu’na
ait turizm ve aktüel dergisi olan ’’Zeytin’’ isimli dergide 2011 Ocak ayı 107. sayısında Çamlık Lokomotif Müzesi tanıtımına
yer verilmiş.

Zeytin dergisinin Yazı İşleri ve Haber Müdürü Sayın N. Cansu OSEMEN Modeltrenciler Kulübü Web Sitesi ve Forumu’nu
 internet üzerinden ziyaret edip, incelemiş ve Harun Bey ile irtibata geçmiş.

Harun Bey’in önerisi ile N. Cansu hanım 2 hafta önce beni telefon ile arayarak, Çamlık Lokomotif Müzesi ile ilgili bir haber
yapacaklarını buna bağlı olarak Çamlık Müze ile ilgili fotoğraf isteklerini iletmişlerdir.

Fotoğraf arşivimizden istekleri doğrultusunda gerekli sayıda fotoğraf yollamıştım. Dergi baskıdan çıkmış ve dağıtıma
başlanmış. Sağolsun Cansu hanım da bana bu dergilerden yollamış.

Çamlık Müze tanıtımını çok güzel bir yazı ile hazırlayıp dergilerinde yayınlamışlar. Ellerine sağlık. Ben de sizlere, Zeytin
dergisinde yayınlanan Çamlık Lokomotif Müzesi tanıtımına ait dergide yayınlanan yazıları daha rahat okuyabilmeniz için
büyültme yapıp 4 bölüm halinde sizlere aktarıyorum.

1. Yazı Bl.

2. Yazı Bl.

3. Yazı Bl.

4. Yazı Bl.

Saygılar
Teoman Kardaşlar

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Teoman selam,

Şimdi görünce hatırladım Cansu hanımın telefonunu. Fotoğraf isteklerini belirtince hiç tereddütsüz senin fotoğraflar aklıma geldi haliyle ve yardımcı olmaktan da mutlu olacağını söylemiştim.

Ne güzel, çektiğin fotoğraflar daha geniş bir kitle tarafından da görülmüş oldu.

Çok teşekkürler.

Harun

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
süpersiniz....
daha daha büyük yayılma ve paylaşımlara.......

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Teoman hocam , sadece resim mi verdin , yazılardaki tatlı ve akıcı anlatım biraz senin diline benziyor.
Müze ile ilgili bir sürü yeni şey de öğrendik bu arada , teşekkürler.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı Teoman Kardaşlar

• Teoman Kardaşlar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir

Kemal Bey,  dergiye sadece fotoğraf yolladım. Derginin yazı işleri ve haber müdürü Cansu Osemen, Çamlık Müze’den detaylı bilgi almışlar. Cansu hanım ve onun gibi aynı mesleğe sahip basın yayın işlerinde çalışan birçok kişi yazı işlerinde profesyonel oldukları için yazım dilleri de akıcı ve güzel oluyor.

Bizler sadece kendi aramızda, bir kendimize özgül ilgi duyduğumuz uğraşılarda paylaşım yapıyoruz. Elimizden geldiğince Türkçe’yi doğru kullanmaya çalışıyoruz.

Cansu hanımın, diline ve eline sağlık. Çamlık Müze’nin tanıtımına güzel bir katkısı olmuş.

İlginize çok teşekkür ederim.

Saygılar, sevgiler.
Teoman Kardaşlar

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Teoman bu çok güzel çalışmaya olan katkılarından dolayı seni ve dergilerinde böyle bir konuya yer verip düzenleyen Cansu hanımı tebrik ederim.

Ferda
« Son Düzenleme: Şubat 15, 2011, 15:48:29 Gönderen: Ferda »
İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.

Çevrimdışı Ergün

• Ergün ÖRENTEL
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • E Hobby
Teoman bey,

Konuya büyük katkınız olmuş,, Tebrikler..

Çevrimdışı GOKHAN OZKAN

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Paylaşım için teşkkürler.
G. ÖZKAN

Çevrimdışı İlyas Şıklar

• ?lyas ??klar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Eskişehir
Teoman Hocam, adı geçen yazıyı katkılarınızdan ve konuyu bizimle paylaşmanızdan ötürü size sonsuz teşekkürler ediyorum. Saygı ve sevgiler... İlyas Şıklar