Gönderen Konu: Sururi beyden sevgilerle Uşak resimleri  (Okunma sayısı 2696 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Sururi beyden sevgilerle Uşak resimleri
« : Kasım 11, 2010, 16:56:21 »
Bu sefer Uşak istasyonu ve çevresinden bazı resimler ,İstasyon alanında  üzerine
 “ kesilmeyecek  “         yazılmasını hasretle bekleyen paslanmış buharlılar mevcut.
Deponun içinde ise son dönemde çeşitli gezilerde ve dizi filmlerde kullanılan ve değerli dostumuz Naci Akdağ’ın da kullandığı lokolardan  56508 ile 56546 sessiz sessiz yatıyor.( belki de yalnız biri çalışıyordur , Türk lokolarını pek bilmiyorum )
Teoman hocam yine yanılmıyorsam sen buraları resimlemiştin , mümkünse yine linkini yaz yeni üyelerde faydalansın.
Ayrıca , senin yazdıklarını hep takip eden Sururi bey,  önce sana selam ve saygılarını iletti ve daha sonra “ elbet Teoman hocanın gitmediği yerlerin de resmini çekicem bir gün “ dedi.
Değerli üyeler bayram nedeni ile 7 gün yokum .
Ferda kardeşim ve melek eşi Gülçin , ben ve melek hayat arkadaşım  ;D  Esin hanım bir seyahate gidiyoruz.Dönüşte tarafımızdan yüklenmiş çeşitli tren resimleri ile tren dükkanları resimleri görebilirsiniz.Herkese şimdiden iyi bayramlar…..

YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı Teoman Kardaşlar

• Teoman Kardaşlar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
Ynt: Sururi Beyden Sevgilerle Uşak Resimleri
« Yanıtla #1 : Kasım 11, 2010, 20:23:56 »
Teoman hocam yine yanılmıyorsam sen buraları resimlemiştin , mümkünse yine linkini yaz yeni üyelerde faydalansın.
Ayrıca , senin yazdıklarını hep takip eden Sururi bey,  önce sana selam ve saygılarını iletti ve daha sonra “ elbet Teoman hocanın gitmediği yerlerin de resmini çekicem bir gün “ dedi.
Değerli üyeler bayram nedeni ile 7 gün yokum .
Ferda kardeşim ve melek eşi Gülçin , ben ve melek hayat arkadaşım  ;D  Esin hanım bir seyahate gidiyoruz.Dönüşte tarafımızdan yüklenmiş çeşitli tren resimleri ile tren dükkanları resimleri görebilirsiniz.Herkese şimdiden iyi bayramlar…..

Kemal Bey, Sururi Bey'e ben de selam ve sevgilerimi iletiyorum. Bizlerle paylaştığı görüntülerden dolayı kendisine teşekkürlerimizi iletiyorum.
Kemal Bey'e size de çok teşekkür ediyoruz. Sururi Bey'in çalışmalarını bizlere aktardığınız için.
Sizin, hayat arkadşınızın, Ferda ve Gülçin Hanım'ın Bayramlarını kutlar sağlık mutluluk içinde daha nice bayramlar geçirmenizi dilerim.

Uşak İstasyon ile ilgili görüntülerin bulunduğu link
http://modeltrenciler.com/forum/index.php?topic=3633.msg34419#msg34419

Saygılar, sevgiler.
Teoman Kardaşlar

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Ynt: Sururi beyden sevgilerle Uşak resimleri
« Yanıtla #2 : Kasım 11, 2010, 23:47:26 »
Sururi bey'e ve Kemal'e paylaşım için teşekkürler.
Sevgili Teoman ben ve Gülçin de senin ve ailenin ayrıca tüm MTK dostlarımızın Bayramlarını kutlar, hep beraber huzur,neşe ve sağlık dolu nice bayramlar dileriz.

Sevgiler, selamlar

Ferda   
« Son Düzenleme: Kasım 11, 2010, 23:50:17 Gönderen: Ferda »
İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.