Gönderen Konu: Okul diaroması yardım :)  (Okunma sayısı 19760 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı koraycenan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: Okul diaroması yardım :)
« Yanıtla #40 : Aralık 13, 2010, 12:23:01 »
Bu arada Haldun Abi, çocuklar istasyonu soruyorlar her hafta :) gönderebilirsen çok makbule gecer bu hafta. İhsan Abi, köprüye acil ihtiyacımız var track padleri de bu hafta yapıcaz rayları döşüyeceğiz gönderebilirsen çok iyi olur. Teşekkür ederiz.
z scale,ho scale, rc, yani model ve modelcilkle ilgili herşey...

Çevrimdışı koraycenan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #41 : Aralık 13, 2010, 16:37:20 »
İhsan Abi,
Geçen hafta ordaydım.Bu hafta gelebilirmiyim bilmiyorum olmadı kargoyla yollama şansınız yokmu acaba?

Çevrimdışı koraycenan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #42 : Aralık 23, 2010, 23:17:29 »
Merhaba Model trenci dostlar bu haftaki çalışmamız yapıldı.  9 hafta oldu. Bu haftada hayvan figürlerini boyamaya devam ettik. Sonuç oldukça tatmin  edici oldu. Tüm öğrencileri tebrik ediyoruz.Harun abiden aldığımız tünel girişlerini yerine monte ettik alçıladık ve boyadık.  Her öğrenci kendini temsil eden 1-1.5 cm lik çakıl taşlarını en sevdiği renklere boyadı. Bunlardan dioramada bir çakıl tepesi yada yük vagonunda dolaştırmayı düşünüyoruz. Öğrenciler oldukça mutluydular. Vefakar velilerimiz her zamanki gibi yiyecek ve çalışmalarıyla bizlere yardım ettiler. Halen detay figürlerine , ihtiyacımız var. Bilginize :) İşte resimler:

Çevrimdışı koraycenan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #43 : Ocak 14, 2011, 23:58:26 »
12 hafta bitti :) çalışmalar devam ediyor. Ray yatakları döşendi. Raylar döşendi. Biraz yamuk oldu deray olma durumumuz var  ;D ama halledicez :) Naci Abi, Ferda Bey verdiğiniz kitleri yaptık kullanıma hazır hale geldiler. Sırada yüzey dokusunu yapmaya geldi. İhsan Abi'nin verdiği köprüyü yerleştirme maden kısmının yapılması. Neyse işte resimler : :)
Geçen hafta Ada'nın doğum gününü kutladık. Pastayı ben seçtim kızım arılı pasta istedi bende araya tren sıkıştırdım  ;D :D

İşte pasta  ;D

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #44 : Ocak 15, 2011, 14:19:19 »
Koraycım , Ada'ya mutlu yıllar diliyorum , pasta mükemmel olmuş , kurgunun sol tarafındaki raylar bana Red Kit  'in  demiryolu yapımı macerasında doğudan ve batıdan gelen rayların ortadaki birleşmesini hatırlattı  ;D
Eşine , Ada'ya , sana ve kurguda çalışan diğer tüm sevimli öğrencilere  selamlar sevgiler......
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı koraycenan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #45 : Ocak 21, 2011, 00:06:48 »
Kemal Abim çok sağol :) Evet haklısın vahşi batıyı hatırlatıyo  ;D
13 hafta çalışmasını yaptık. Yorgunluktan gelir gelmez sızmışım :) Bu hafta öncelikle elimizdeki malzemeleri kabaca yerlerine koyup öğrencilerle beraber kurgu üstünde yapmak istediklerimiz ve yerleri hakkında fikir yürüttük. Erkek öğrenciler hep arabalar ve park yerleri benzinci gibi şeylerden bahsettiler :) Kız öğrenciler daha çok yeşillikler park alanları hakkında konuştular. Veliler her zamanki gibi güzel yiyecekleri ve yardımlarıyla yanımızdaydılar. Yüzey tozlarını kullanarak genel olarak yüzey yapısını oluşturduk. Bir küçük göl yaptık. Haftaya kalan son rayları ve balastlama işlerini yapmaya başlıyacağız. İşte resimler :

Çevrimdışı Atilla Sülün

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #46 : Şubat 08, 2011, 19:26:54 »
bu çalışmada emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. böylesine zor bir işin altından iyi bir ekip çalışmasıyla kolaylıkla kalkmışsınız.

Çevrimdışı koraycenan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #47 : Şubat 26, 2011, 22:43:29 »
merhaba model trenci dostlar yarı yıl tatili sonrası çalışmalar bu hafta başladı. Sabırsızlıkla bekleyen öğrenciler arı gibi çalışmaya başladılar. :) Şule öğretmen ve ekibinin son çalışmları. Bu arada diğer resimlere ne olmuş anlıyamadım olmadı hepsini tekrar yüklerim .işte resimler: