Gönderen Konu: Gelde sinirlenme....  (Okunma sayısı 3021 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fvefa

• Ferdi Vefa
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Ephesus Va
Gelde sinirlenme....
« : Mayıs 20, 2010, 16:22:40 »
İki gün evvel internetten Istanbulda bulamadığım için sergileme kutusu siparişi verdim. 10 tane alacaktım ama içime doğdu herhalde dur bir tane alıp bakıyım gerisini sonradan alırım dedim. Ürün 2 gün sonra ben firmada yokken elemanım tarafından kargodan alınmış. Adamda açmamış haliyle. Bugün gittim şirkete açtım kutuyu. Çok güzel paketlenmesine rağmen bir şekilde alt tahtası köşelerden ezilmiş plexi kabıda alt köşelerden çatlamış zemin kartonuda sökülmüş. Bende firmayı aradım. Biz sizi arayacağız dediler. 10 dakika sonrada aradılar. Yanıt aynen şu : Biz gerekli bölümdeki arkadaşlarla konuştuk ve onlar ürünü sağlam olarak paketlediklerini o anda kırık döküğü olmadığını belirtmişler. Yani olay kargoda meydana gelmiş. Bravo süper bir tespit dedim. Demek siz hiç kırık dökük malzeme paketlemiyorsunuz :))) Yanıtın mantıksızlığına bakarmısınız. Bende anladım adamlar yan çizmek için bahane arıyorlar. Topu topu 46 TL. İyi kalsın deyip kapadım. Düşünsenize burdan 700 TL. ye lokomotif alsanız ve böyle birşey olsa. Yapmanız gereken kargo adamını kapıda BİZZAT bekleyeceksiniz. Artık ne zaman gelir Allah bilir.
Gelde sinirlenme dediğim konu aslında bu olay değil.  Harunu karalamaya çalışanlarlara nasıl haksızlık yaptıklarını görsünler. Adamın ilgisinin olmadığı sorunlarda bile hep yardımcı oldu. Valla beni ilgilendirmez başka kapıya demedi. Oturdu düşündü kafa yordu bir şekilde çözdü. OLmadı firmayla irtibata geçti parça getirtti olmadı yenisini verdi. Ama kalktılar yaman dolandırıcı dediler onu dediler bunu dediler. Gelde sinirlenme dediğim bu.

Çevrimdışı serkan kaçar

• Serkan Kaçar
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: yak?nda maltepe
  • bende varım
Ynt: Gelde sinirlenme....
« Yanıtla #1 : Mayıs 20, 2010, 18:00:30 »
ferdi abiye sonuna kadar katiliyorum alirsiniz urunu bir bakarsiniz sagi solu ezik kirik saticiya sorsan ben saglam verdim yahu lokomotifin merdvenlerinin 4 ununde dibinden kesmisler saticiya soruyorum ben bilmiyorum diyor en guzeli gorerek yada bilerek almak yoksa bu kadar piyango adama ancak internetten vurur

selamlar

pasa
Serkan kacar yaşlanarak degil, yaşayarak tecrube kazanilir. Zaman insanlari degil,armutlari olgunlastirir.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2 : Mayıs 21, 2010, 00:43:45 »
Serkan son aldığın lokoda mı problem çıktı yoksa ? Aslında İstanbulda oturan internet satıcılarından elden teslim almak daha doğru sanırım.
Ferdicim , sergileme kutusuna ne koyacaktın , buharlı lokolarını mı yoksa ?
Öptüm ikinizi de yanaklardan..............
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı fvefa

• Ferdi Vefa
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Ephesus Va
« Yanıtla #3 : Mayıs 21, 2010, 11:15:22 »
1:18 Diecast araba.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4 : Mayıs 21, 2010, 17:35:07 »
Vaaaaay Ferdicim ,extra hobi yapıyorsun yani kendine ,uçaklar ne oldu ,neden onların resimlerini de koymuyorsun , 12,5 metrelik hava alanı bitti mi ?
Bu işleri yapan insanlar sadece tren meraklısı değil biliyorsun , benim de bir çok arabam ve 1/200 ölçek uçaklarım var.Vakit fırsat bulursan resim vs koy görelim.Öptüm kocamaaaan.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.