Gönderen Konu: Forum konusunda yönetim ve uyelerden istekler.  (Okunma sayısı 2797 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı container

• container
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Forum konusunda yönetim ve uyelerden istekler.
« : Kasım 21, 2009, 12:35:33 »
Iki konuda ricam var, "isteyenin bir yuzu kara...." mantigindan hareketle dile getirmek istedim.

Oncelikle yonetimden,
Forum acikken gelen ve her bir dakikada loop eden tren sesini kaldirmamiz mumkun mu? (hani su diiiiit, cuf cuf cuf sesini)
Cogunluk seviyorsa bir buton koyalim ve sadece isteyen kisiler acsinlar. (normalde hep kapali olsun)
Bu engel yuzunden bilgisayarimda muzik dinleyemiyorum ya da forumu hemen kapatmak istiyorum.

Ikincisi tum uyelerden.
Forumda bir ikinci el bolumu var ancak cok az sayida ve tarihi gecmis ilanlar var. Benim ilgilendigim diger hobilerde ikinci el pazari etkin bi sekilde yurutuluyordu. Gedikli (deneyimli) uyeler kullanmadiklari urunleri degerlenmesi icin yeni uyelere satarlardi (makul fiyatlarla) Boylelikle hobinin gelisimine ve yenilere yol acarlardi. Elbette koleksiyon degeri tasiyacak lokolarinizi ve degerlenmesi muhtemel urunlerinizi kastetmiyorum. Ama herkesin aylardir kullanmadigi ve bu ise yeni baslayanlara aktarabilecegi urunleri vardir. Herkesi ikinci el kosesini hareketlendirmeye cagiriyorm. (en azindan malzemesi ve durumu olanlari)

Çevrimdışı Heroes

• Forum Üyesi
Ynt: Forum konusunda yönetim ve uyelerden istekler.
« Yanıtla #1 : Kasım 21, 2009, 13:10:00 »
Selamlar,
Mehmet Beye katılıyorum. Tren sesi çok rahatsız edici. Birde neye göre ötüyor oda belli değil. İlk zamanlar yeni mesaj geldi diye algılamıştım ancak onlada bir bağlantısı yok.

2. El pazarı konusunda da katılıyorum.

Saygılarımla.

Çevrimdışı container

• container
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Ynt: Forum konusunda yönetim ve uyelerden istekler.
« Yanıtla #2 : Kasım 21, 2009, 22:12:14 »
Oncelikle belirteyim, bu hobiye para ayirabilen 3-5 sansli kisiden biriyim. Hobilerime ciddi paralar harcadim ve yenilerini harcamaktan hic cekinmem. Ancak sifir urunlerin yuksek fiyatlari nedeniyle, hobi durumu elit (secilmis) bir grubun elinde kaliyor.

simdi ikinci el satilsa ne olur satilmasa ne olur? diye dusunuyor olabilirsiniz.

- kucuk butceler ayirabilen uyeler de bu hobiye katilirlar.
- boylece kulubun ve/veya forumun etkin uyelerinin sayisi artar
- Sayinin artmasi, bir kultur zenginligi olusturur
- Ayrica niceligi de artan grupta nitelik de artar.
- Bunlar bize bir etki gucu saglar, yerli yabanci tum firmalar ustunde.

bunlar ilk aklima gelenler.

koleksiyon degeri olmayan ve kullanmadiginiz urunleri satmazsaniz ne olur?

-kanimca, hic birsey :)