Gönderen Konu: YHT Haydarpaşa Limanı'nda  (Okunma sayısı 2408 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ulgen

• Ülgen
  • Forum Üyesi
YHT Haydarpaşa Limanı'nda
« : Temmuz 20, 2009, 01:35:51 »
Merhaba,

Uzun zamandır yüksek lisans derslerinden ve projelerinden dolayı foruma yazamıyordum. Yaz geldi, dersler bitti. Cumartesi günü Kadıköy'den Beşiktaş'a giderken Yüksek Hızlı Treni Haydarpaşa Limanı'nda gördüm. Işık henüz akşamüzeri olmadığından biraz sertti, tele lens de kullanmadığım için YHT'nin fotoğraflarını çekip çekmemek konusunda bir an kararsız kaldım, sonra çekmeye karar verdim. Daha yakın gözüken fotoğraflar yeniden kadrajlanırken epey küçültüldüğü için pek kesin görüntüye sahip değiller ancak yine de trenle ilgili fikir veriyorlar.

Çevrimdışı Kahraman

• Kahraman
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Tekno Kurgu Mimarl?k
Ynt: YHT Haydarpaşa Limanı'nda
« Yanıtla #1 : Temmuz 20, 2009, 01:56:22 »
Paylasim icin tesekkurler..

.---- -  -
   (   ,----- - -     \_/        ___  c--U---^--'o  [_  |--------------'_| /_(o)(o)--(o)(o)
 ====================================================================================================================================================================

Çevrimdışı GOKHAN OZKAN

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Temmuz 20, 2009, 09:48:26 »
Bu tren ne zaman çalışacak
G. ÖZKAN

Çevrimdışı ysunbul.1

• Yusuf
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ESKİŞEHİR
  • Dostluklar Cam gibidir,çabuk k?r?l?r,zor onar?l?r.
    • Emekli Makinist
« Yanıtla #3 : Temmuz 20, 2009, 11:07:37 »
   Paylaşım için teşekkürler,şu anda TCDD deki 4 adet YHT dizisi(65001-2-3-9)mevcut seferleri karşılıyor,bu yeni setlerde Behiçbeydeki Atölyede test ve düzenlemeler için bir süre bakıma alınacak ve hazır hale getirildikten sonra da sanırım seferlere başlayacaktır.
   Yusuf SÜNBÜL