Gönderen Konu: Merhaba, Eskişehirden yeni bir üye  (Okunma sayısı 5764 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ibrahim

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Merhaba, Eskişehirden yeni bir üye
« : Ekim 14, 2008, 18:29:27 »
Herkese merhabalar, çocukluğumdan bu yana trenlere karşı bir ilgim olmuştur. Malesef gerçek bir tren kullanamadım ancak umarım bu hobi sayesinde modellerini kullanabileceğim. Uzun yıllardır hobi olarak akvaryumlarla ilgileniyorum son nokta olarak deniz akvayumu kurulumunu yaparak bu hobimde de yavaş yavaş devam etmeye çalışıyorum. Çok kısa bir süre içinde bir başlangıç seti edinerek ufak bir giriş yapmayı düşünüyorum. Çok düzeyli ve keyifli bir forum umarım çok daha iyi olur. Kurucularını ve üyelerine bu katılımlarından dolayı tebrik etmek isterim.
Kısa bir özgeçmiş :
Eskişehir 1969 doğumluyum
Şu an Eskişehir'de Endel A.Ş. bünyesinde bilgi işlem yöneticisi olarak çalışıyorum.
Evliyim ve Kayra adında bir oğlum var.

Selamlar

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Ynt: Merhaba, Eskişehirden yeni bir üye
« Yanıtla #1 : Ekim 14, 2008, 19:01:19 »
İbrahim bey model trenlerin  harika mini dünyasına hoş geldiniz.
Saygılar
Ferda
İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.

Çevrimdışı İlyas Şıklar

• ?lyas ??klar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Eskişehir
Ynt: Merhaba, Eskişehirden Yeni Bir üye
« Yanıtla #2 : Ekim 14, 2008, 19:40:35 »
İbrahim Bey aramıza hoş geldiniz, ayrıca ne iyi ettiniz de geldiniz, Eskişehir ekibi olarak sayımız artıyor (ve Ankara ekibini yakalıyoruz yavaş yavaş... Ümit sen düşün). Siz yabancı değilsiniz mutlaka karşılaşmışıktır, örneğin daha ben geçen haftalarda Savaş beyle görüşmek üzere Endel'e gelmiştim. Biz ayda bir kez Eskişehir ekibi olarak toplanıyoruz, dilerseniz siz de katılabilirsiniz, ilk toplantıya bekleriz. Forumda aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz, iyi paylaşımlar dileklerimle... İlyas Şıklar
« Son Düzenleme: Ekim 14, 2008, 19:43:57 Gönderen: İlyas Şıklar »

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
« Yanıtla #3 : Ekim 15, 2008, 14:01:47 »
ibrahim bey ailemize hoşgeldin,
guzel sohbetler,faydalı paylaşımlar dilerim

Çevrimdışı MEHMET erdoğan

• MEHMET erdoğan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: erzurum
  • Mehmet erdoğan
« Yanıtla #4 : Ekim 15, 2008, 18:41:48 »
İbrahim bey model trenlerin büyülü dünyasına hoş geldiniz.

MEHMET erdoğan

Çevrimdışı somara

• Mahmut Solak
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Bal?kesir
« Yanıtla #5 : Ekim 16, 2008, 00:15:00 »
Hoş geldiniz İbrahim Bey,

Saygılar, selamlar...
Mahmut SOLAK

Çevrimdışı serkan kaçar

• Serkan Kaçar
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: yak?nda maltepe
  • bende varım
« Yanıtla #6 : Ekim 16, 2008, 19:11:37 »
ibrahim bey merhaba

aramıza hoş geldiniz

paşa
Serkan kacar yaşlanarak degil, yaşayarak tecrube kazanilir. Zaman insanlari degil,armutlari olgunlastirir.

Çevrimdışı ibrahim

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #7 : Ekim 30, 2008, 11:07:21 »
Merhaba,

Forum'a üye olduktan sonra fırsat buldukça forumda yazılanları okumaya çalışıyorum. Bu kısa sürede temel bilgileri edinmeye çalıştım ama şu bir gerçek bu elimde bir tren olmamasına rağmen okumaktan bile çok keyif aldığımı söylemeliyim.
   Bu arada Proses'i  ve Harun beyi ziyaret etme fırsatı buldum. Yoğun bir zamanda bana zaman ayırdığı için kendisine buradan teşekkür ederim. Tabi bu arada Ankara kurgusunu da canlı olarak görme fırsatını bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum.
  Bu arada yurtdışındaki bir arkadaşımdan hornby'in elite kumandası, standart oval ray ve bir adet digital diesel edinmesini rica ettim. Umarım en kısa sürede elime geçecek ve bu keyifli dünyaya somut bir giriş yapmış olacağım.
  Evde sabit bir yer bulmak için ciddi bir çaba sarf ediyorum. Yer konusunda Harun beyle de bir miktar konuşmuştuk. Bunlardan bir kaçından bahsetmek istiyorum, belki yeni fikirlerde çıkabilir. -- Duvara bir ray sistemi yaparak yukarı kaldırmak
- Kurguyu dört tarafından sabitleyerek tavana yükselmek
- Yemek masasını bir miktar daha büyütüp içine kurguyu yerleştirmek ihtiyaç olunca üstünü kapatmak
Belki saçmalıyor olabilirm ama mutlaka yer konusunu çömek gerekiyor sanırım.

Saygılarımla

İbrahim

Çevrimdışı ibrahim

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #8 : Ekim 30, 2008, 11:12:41 »
İbrahim Bey aramıza hoş geldiniz, ayrıca ne iyi ettiniz de geldiniz, Eskişehir ekibi olarak sayımız artıyor (ve Ankara ekibini yakalıyoruz yavaş yavaş... Ümit sen düşün). Siz yabancı değilsiniz mutlaka karşılaşmışıktır, örneğin daha ben geçen haftalarda Savaş beyle görüşmek üzere Endel'e gelmiştim. Biz ayda bir kez Eskişehir ekibi olarak toplanıyoruz, dilerseniz siz de katılabilirsiniz, ilk toplantıya bekleriz. Forumda aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz, iyi paylaşımlar dileklerimle... İlyas Şıklar

Bende görüşemeyi çok isterim. Sizlerden öğreneceğimiz çok şey olduğunu düşünüyorum. Toplantı ile ilgili bilgim olursa katılmayı arzu ederim.

İbrahim Kaygın

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
« Yanıtla #9 : Ekim 30, 2008, 12:27:10 »
ibrahim bey hoşgeldiniz.
projeleriniz gayet normal. benzer şekilde yapılmış diaroma örnekleri konu başlıklarının altında mevcut.
inceyebilirsiniz.

Çevrimdışı ysunbul.1

• Yusuf
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ESKİŞEHİR
  • Dostluklar Cam gibidir,çabuk k?r?l?r,zor onar?l?r.
    • Emekli Makinist
« Yanıtla #10 : Kasım 06, 2008, 12:16:06 »
   İbrahim Bey foruma hoş geldiniz,biraz geç oldu ama kusura bakmayın,inşallah ilk toplantımıza katılırsanız tanışmış oluruz,İyi günler Yusuf SÜNBÜL

Çevrimdışı ibrahim

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #11 : Kasım 06, 2008, 16:49:48 »
   İbrahim Bey foruma hoş geldiniz,biraz geç oldu ama kusura bakmayın,inşallah ilk toplantımıza katılırsanız tanışmış oluruz,İyi günler Yusuf SÜNBÜL

Merhaba,

Öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Henüz forumda yazılanları takip etmekle yetiniyorum ama forumda olmakta çok keyifli. Umarım Eskişehirdeki ilk toplantıya katılmak isterim. İlyas beyle telefonda görüştük telefon numaralarımız var. Sizlerden öğreneceğim çok şey var.
Görüşmek üzere

İbrahim Kaygın

Çevrimdışı Atilla Sülün

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #12 : Kasım 10, 2008, 21:38:39 »
hoş geldiniz.