Gönderen Konu: Herkese merhaba  (Okunma sayısı 3708 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erkagan

• Forum Üyesi
Herkese merhaba
« : Ağustos 04, 2008, 00:04:22 »
Herkese merhaba,

Adım Murat Erkagan,forumunuzu duymuştum ancak fırsat buldum ve üye oldum,uzun zamandır yurtdışı forumları takip ediyordum ancak meraklı Türk arkadaşlara fazla rastlayamadım,forumunuzu bulduğuma sevindim.Yabancıların forumlarından bilgi gerekirse yardımcı olabiilirim.

Tren modealleri,diaromalar yapma konusunda çok bilgi derledim,ancak bir şeyler yapmaya halen fırsat bulamamıştım,acmi olsun dcmi olsun diye sorum yok  :) sormayacağım zaten ALmanlar dışındada bu konuda neredeyse tartışan yok zaten onlardada asıl konu Märklin,ne olduğu değil.Allah için,akıl almaz güzel parçaları var ama daha çojk pahalılar.Benim için de bir önemi yok,elektrik konusunda doğru akım/gerilimle ilerleyeceğim,gözüme güzel gelen konularda modelleme yaparak ilerleyeceğim ancak kuralsız bir yapı olmayacak gercek bilgilerden ilerleyeceğim,kendi kendime yapabileceğim bir şeyler bulabilirsem iyi olacak ama bunlar hep hazır al gibiler.

Ben anadolu yakasında oturuyorum, işyerim Erenköy tren istayonuna yakın, yaklaşık 2 yıldır bir inşaat ş,irketinde mühendislik yapıyorum çevreyi seyretmek gözlemek kolay oluyor haliyle. Model trenciler olarak düzenli toplanan gruplarınız varsa katılmak isterim.Aslen Ankara Hoşdere'liyim ancak üniversite sonrası master İstanbul'da olunca,derken sonrası işle birlikte istanbul'lu oldum.Hürriyet treni ile ilgili haberleri izledim, hürriyet ile hürriyet treni ilgi cekici olmuş tabii ama kimsenin gitmeyeceği yerlere birşeyler götürmek büyük iş,emeği katkısı olan herkesi tebrik etmek gerekli.Forumda gezerken dikkatimi çekti bir klubden bahsediliyor, nerdedir nasıl üye olunur, üye olmak ne işe yarar ben mi bulamadım? bir prgram varsa ne güzel olur düzenli bir şeyler yapmak iyi olurdu.

hepinize bir kezdaha merhaba derken paylaşacağınız bilgiler için teşekkür ederim.

saygılarımla,

Murat Erkagan

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
Ynt: Herkese merhaba
« Yanıtla #1 : Ağustos 04, 2008, 00:07:57 »
muratcığım. super bir aileye hoşgeldin .
yarın gelecek mesaj yogunlugundan ve samimiyetten nasıl olsa haberdar olacalsın.
guzel sohbetler faydalımlı paylaşımlar diliyorum.
mimar haldun bagbakan

Çevrimdışı MEHMET erdoğan

• MEHMET erdoğan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: erzurum
  • Mehmet erdoğan
« Yanıtla #2 : Ağustos 04, 2008, 00:09:13 »
murat bey aramıza hoş geldin.iyi paylaşımlar dilegi ile selamlar

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #3 : Ağustos 04, 2008, 00:11:47 »
Murat Bey,
Öncelikle hoşgeldiniz.Öyle anlaşılıyorki hobimiz ile ilgili sizin bizlerle bizimde sizle paylaşacağımız çok şeyler olacak.
Saygılar
Ferda...
İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.

Çevrimdışı erkagan

• Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Ağustos 04, 2008, 00:33:35 »
Mesajlarınıza teşekkürler,sorularımada yanıt rica ediyorum.

Saygılarımla,

Çevrimdışı Necati

• Necati
  • Forum Üyesi
  • Forum Üyesi
  • *
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5 : Ağustos 04, 2008, 20:10:44 »
Murat Bey Merhaba,

Foruma hoşgeldiniz.

Necati...

Çevrimdışı ysunbul.1

• Yusuf
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ESKİŞEHİR
  • Dostluklar Cam gibidir,çabuk k?r?l?r,zor onar?l?r.
    • Emekli Makinist
« Yanıtla #6 : Ağustos 05, 2008, 00:41:03 »
   Murat Bey hoş geldiniz,hobileriniz ve modelci ustaların sayesinde gerçekleşir şimdiden kolay gelsin,İyi akşamlar.Yusuf SÜNBÜL.

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
« Yanıtla #7 : Ağustos 05, 2008, 00:48:25 »
yusuf beye epeydir yoktunuz.. hoşgeldiniz. halanıza rahmet size sabır diliyorum