Genel Konular > Aksesuarlar

Eskişehir lokomotif depo benzeri çalışmalarım

(1/6) > >>

ümit:
Selamlar,

Nihayet ara verdiğim kurgu çalışmalarıma başlamış bulunuyorum.Kurgumdaki işlenecek tema ''ESKİŞEHİR DEPO'' olacaktır.

Bu çalışmalar bir ilke imza atacaktır.Çok sevdiğim ve saygı duyduğum, Teoman bey'le birlikte,fikirleri ve planları doğrultusunda
Sürdürülecektir...

Benim ricamı kırmadığı için teoman beye huzurlarınızda tekrar teşekkür ederim.

Teoman bey'in seçimi ile ilk loko evini aldım.Foto lar teoman bey tarafından biraz'dan gönderilecektir.

Loko deposu tanıtımından sonra, aşama,aşama, yapım ve eskitme çalışmaları,daha sonra plaktorna ve diğer depolar seçilerek
Çalışmalara devam edilecektir. Fallerin 120136 loko tamir rampası siparişi verildi..

Saygılar
,

Teoman Kardaşlar:

Sevgili Ümit İnci Bey, bizler bu ortamda birbirimize elimizden geldiğince yardımlaşma
amacıyla bir araya gelmiş bulunuyoruz.

Burada yapılacak çalışmalar, hepimizin birbirimize bilgi paylaşımı sağlaması yönünde
olacaktır. Hepbirlikte trenmodelciliği uğraşımızı keyifli bir hale getirerek hoş bir zaman
değerlendirmesi yapmaktır.

Ümit Bey'in yapmayı planladığı lokomotif deposu maketine ait yapım öncesi tanıtınm
fotoğrafları:

Ümit Bey'e yapacağı çalışmalarda başarılar diler, yapım ile ilgli gereken yardımları
büyük bir keyifle yapacağımı bildiririm.

Saygılar, sevgiler.
Teoman Kardaşlar

İlyas Şıklar:
Bizim memleket nelere kadirmiş böyle? Ümit Bey, ben size Porsuk kenarında çay içme sevdasından vazgeçmenizi söylemiştim ama beni dinlemediniz. Şimdi buyrun bakalım... Kolaylıklar diliyorum... İlyas Şıklar

tutunsatar:
herkes yaz rehavetine kapılırken MTK yaz hareketliliğine başladı negüzel..
Ümit bey kolay gelsin şimdiden..

alper tütünsatar

Ferda:
Ümit öncelikle kurgu devam çalışmalarında başarılar dilerim.Depo için seçilen modeli çok beğendim.Kolay gelsin.
Selamlar

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git