Proses Elektronik'den Haberler > Hornby

Yeni Hornby Siparişleri (29 Mayıs 208) ve Yeni Hornby Fiyatları

<< < (2/4) > >>

muratcopur:
Aslına bakarsanız İngiliz ekolü trenleri pek sevmiyorum, ama hoşuma giden birkaç şey var. Eurostar (6 ve ya 4'lü set), Flying Scotsman, Hogwarts Express, Diesel Class 08, Clock Tower R8756, Cement Hopper R8711-R8697 ve Skaleautos serisinden birçok araç ilgi çekici geldi bana.

Aynur&Sermet:
Merhaba Harun Bey,

Eğer şartlar uygunsa Hogwarts Express' in  ikili yada üçlü vagonu olan setinden istiyoruz.

Selamlar.

Aynur@Sermet Eray

Ercan:
Harun bey,
Ray siparişlerini de (özellikle sağ makas) unutmazsanız sevinirim. Saygılar. Ercan ALTINBAŞ

Okan:

--- Alıntı yapılan: muratcopur - Mayıs 29, 2008, 06:49:12 ---Aslına bakarsanız İngiliz ekolü trenleri pek sevmiyorum, ama hoşuma giden birkaç şey var. Eurostar (6 ve ya 4'lü set), Flying Scotsman, Hogwarts Express, Diesel Class 08, Clock Tower R8756, Cement Hopper R8711-R8697 ve Skaleautos serisinden birçok araç ilgi çekici geldi bana.

--- Alıntı sonu ---

Murat selam,

Flyin Scotsman'in gördünmü bilmiyorum R2441 http://www.hornby.com/locomotives-89/r244/ güzel olanı, bundan Proses'de vardı, bitti mi acaba ?

tutunsatar:

--- Alıntı yapılan: BERKO - Mayıs 29, 2008, 11:06:08 ---Harun bey,
Ray siparişlerini de (özellikle sağ makas) unutmazsanız sevinirim. Saygılar. Ercan ALTINBAŞ

--- Alıntı sonu ---

Ercan beye katılıyorum. ben de ray istiyorum.. Hatta yüzsüzlük yapıp %15lik indirimden de faydalanmak istiyorum ;D
yeni başlayanlara destek bakımından  ;D

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git