Genel Konular > Kurgular, diaromalar, koleksiyonlar, modeller ...

tünel yapımı

(1/7) > >>

avsalı:
arkadaşlar tünel yapımı konusunda yardımlarınızı bekliyorum . ne tür malzeme kullanılır. köpük mü alçımı ne tür malzeme daha kolay . işlenir

agulday:
Bu konu ile ilgili yanılmıyorsuam Abdurrahman bey'in bir yazı dizisi vardı önceki forumda tekrar ekleyecekleri düşünüyorum.

saygılar.

jedi:
ben köpük ve silindir harita kutusu kullandım... gayet kolay ve güzel oluyor... fakat ustalar ne der bilemem...

jedi

NEDİM:
sevgılı hobıdas ve jedı,
kullanılan malzemelerın hıc onemı yok bence nasıl kolayınıza ve pratıgınıze gelıyor vede nasıl hos gorunuyor ıse o sekılde hayal edılenı yaratmak cok guzel ancak goz onunde bulundurulması gereken cok onemlı bır konu var.. tunel ıcerısınde yasanak aksılıklere karsı mudehale ımkanının yaratılması.. ornegın bır dag ıcerısındekı tunel ıcın ben olusturulan dagı alt ve ust bolum dıye ıkı asamada yaptım uzun bır tunel olması nedenı ıle ıcerıde bır aksılık yasandıgında dagın ust kısmını kaldırıyorsunuz tunel ortaya cıkıyor gereken mudehale yapıyorsunuz.. ozellık ıle ray bakımı veya tunel ıcerısınde devrılme) ... mudehale ıcın ımkanları dusunmek gerek kucuk bır ayrıntı belkı..
sevgı ve saygılarımla.
nedım kus..   

abdusta:
firat boru derim..veya fırat çatı deresi rengi ve durumuyla 4/4 luk  saygılar a.usta

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git