Gönderen Konu: cagdasule( cagdas bey)hosgeldiniz  (Okunma sayısı 5685 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
cagdasule( cagdas bey)hosgeldiniz
« : Kasım 07, 2007, 18:45:03 »
cagdas bey,ailemize katıldığınızı ancak bu mesajınızdan farkedebildik.
siz ve esiniz,aramıza hosgeldiniz...
size guzel sohbetler, faydalı paylaşımlar diliyorum
mimar haldun bağbakan

Çevrimdışı ysunbul.1

• Yusuf
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ESKİŞEHİR
  • Dostluklar Cam gibidir,çabuk k?r?l?r,zor onar?l?r.
    • Emekli Makinist
Ynt: cagdasule( cagdas bey)hosgeldiniz
« Yanıtla #1 : Kasım 07, 2007, 19:46:37 »
Çağdaş bey ve Şule hanım hoş geldiniz,grupta çok yararlı aktiviteleriniz olacağına inanıyoruz,iyi akşamlar.Yusuf SÜNBÜL-Eskişehir.

Çevrimdışı CAGDASULE

• CAGDAS
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ISTANBUL
  • KARA TREN
« Yanıtla #2 : Kasım 08, 2007, 10:27:07 »
SAYIN MİMAR HALDUN BAÐBAKAN ,

DEÐERLİ BÜYÜÐÜMÜZ DİYE BAŞLAMAK İSTİYORUM , ANCAK FORUM'DAN TAKİP ETTİÐİM KADARI İLE MODEL TRENCİLER KULUBÜNDE OLDUKÇA POPÜLER BİR YERE SAHİPSİNİZ VE ÇOK SEVİLİYORSUNUZ HİSSİNE SAHİBİM , ZATEN İNSAN FORUMDAKİ RESMİNİZE BAKINCA NE KADAR BABACAN VE KÜLTÜRLÜ , TECRÜBELİ BİR İNSAN OLDUÐUNUZU ANLIYOR  , BİRDE ŞİİRSEL ÇOK TATLI SOHBET ANLAYIŞINIZ VAR BU DA DİKKATİMİ ÇEKTİ , AYRICA ARANIZA KABUL EDİP MESAJ GÖNDERMENİZDE NE KADAR NAZİK OLDUÐUNUZU GÖSTERİYOR , NEYSE BÖYLE ENGİN BİR KİŞİLİKTEN BENDE NASİPLENİP YAKINDA İNŞAALAH CANLI OLARAK DA SİZLERLE BİRTAKIM PAYLAŞIMLARA GİRERİZ DİYE DÜŞÜNÜYOR VE BAŞINIZI AÐRITACAÐIMDAN DOLAYIDA ŞİMDİDEN ÖZÜR DİLİYORUM . YAZILARINIZDA TAKİP ETTİÐİM KADARI İLE SİZİN GİBİ İNSANLAR BİZ 70 KUŞAÐINA GÖRE GERÇEKTEN İSTANBUL GİBİ BİR YERDE AZ BULUNUR DEÐERLİ , NESLİ TÜKENENLER LİSTESİNE GİRİYORSUNUZ VE SİZLERDEN ÖÐRENECEÐİMİZ ÇOK ŞEYLERİN OLDUÐUNU DÜŞÜNÜYORUM , BU ARADA SENE BELİRTMEMİN SEBEBİ YAŞINIZLA İLİŞKİLİ DEÐİLDİR LÜTFEN SAYGIMDAN DOLAYI OLARAK ALMANIZI İSTERİM  , AYRICA EŞİMDE SİZİNLE TANIŞMAK ADINA SABIRSIZLANIYOR , DEDİÐİM GİBİ EN KISA ZAMANDA KADIKÖYDE UYGUN OLDUÐUNUZDA HERKESLERLE  TANIŞMAK İSTERİZ ,

NEZAKETİNİZ VE ANLAYIŞINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ,

SAYGILARIMIZLA ,

ÇAÐDAŞ & ŞULE ANLAR
SAYGILARIMIZLA ,

CAGDAS&SULE ANLAR

Çevrimdışı CAGDASULE

• CAGDAS
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • KARA TREN
« Yanıtla #3 : Kasım 08, 2007, 10:37:42 »
SAYIN YUSUF SÜNBÜL ,

SİZEDE MERHABALAR VE NAZİK MESAJINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER , ARANIZA KABUL ETTİÐİNİZ İÇİN VE ARANIZDA BULUNDUÐUMUZ İÇİN BİZDE ÇOK MUTLUYUZ UMARIM ÇOK YAKINDA CANLI OLARAK HEPİNİZLE BULUŞABİLİRİZ VE PAYLAŞIMLARIMIZ DAHA DA GÜZELLEŞİR , BU ARADA BÜTÜN BU İMKANLARI VE OLANAKLARI HATTA BİZİ MÜŞTERİ SINIFINDAN ÇIKARIP , SOSYAL İNSAN STATÜSÜNE KAVUŞTURMA OLANAÐI SAÐLAYAN SAYIN HARUN YAMANLAR BEYFENDİYEDE AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ.

SAYGILARIMIZLA ,

ÇAÐDAŞ & ŞULE ANLAR
SAYGILARIMIZLA ,

CAGDAS&SULE ANLAR

Çevrimdışı iceman

• Jimmy Cem ERSÜ
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
« Yanıtla #4 : Kasım 08, 2007, 11:56:39 »
Merhaba Çağdaş bey

Hoşgeldiniz

Saygılar

Jimmy Cem
Loko ların ustasıyım Roco ların hastasıyım.......

Çevrimdışı hasan38m

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #5 : Kasım 08, 2007, 15:18:18 »
çağdaşbey aramıza hoş geldiniz
  selamlar hasan yaşar mert
hasan yaşar mert

Çevrimdışı CAGDASULE

• CAGDAS
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • KARA TREN
« Yanıtla #6 : Kasım 08, 2007, 18:27:15 »
ARKADAŞLAR HEPİNİZE MERHABALAR , ÇOK SAÐOLUN MERHABA MESAJLARINIZ İÇİN  , UMARIM HEPİNİZLE TANIŞMA FIRSATIM OLACAK TABİİ HARUN BEYİN YERİNDE EVET BELİRTTİÐİM GİBİ KÜÇÜKLÜKTEN BERİ MERAKIM OLAN GERÇEK YAŞANTIDA BİREBİR ÖLÇÜDE YAŞANAN HER YAPININ YA DA ARACIN MAKETİLERİNE ( YANİ KÜÇÜLTÜLMÜŞ HALLERİNE ) MODELLERİNE , İLGİM BULUNMAKTA VE BU ZAMANLA HOBİ HALİNE GELDİ ,DOLAYISI İLE FORUMDAKİ RESMİMEDE EN SON MERAKIM KÜÇÜLTÜLMÜŞ İNSAN ( OÐLUM İLHAN TUNA ANLAR KENDİSİ 11/11/2007 DE 2 YAŞINDA OLACAK İNŞALLAH ) İLE OLAN RESMİMİZİ KOYDUM .

İLK BAŞTA HARUN BEY BAHSETTİÐİNDE BU FORUMUN BU KADAR İLGİ ÇEKİCİ , SEVİYELİ , NEZİH VE GERÇEKTEN DEÐERLİ USTALARDAN ( USTA DİYORUM  , LÜTFEN YANLIŞ ANLAMAYINIZ ÇÜNKÜ HEPİNİZ BANA GÖRE TECRÜBELİ VE DEÐERLİ BİRER USTASINIZ BU KONUDA ) OLUŞTUÐUNU TAHMİN BİLE EDEMEZDİM , ANCAK ZAMAN GEÇTİKÇE GERÇEKTEN ÇOK ELİT BİR GRUBUN İÇİNDE OLDUÐUMU HİSSEDİYORUM UMARIM BEN VE AİLEM HER ANLAMDA SİZLERE LAYIK OLABİLİRİZ.

ÇOK TEŞEKKÜRLER AYRICA SİZLEREDE TEKRAR MERHABALAR

HASAN YAŞAR MERT BEY , JIMMY CEM BEY , ANKARADAN HEMŞERİM ÜMİT İNCİ BEY (BU ARADA KURGU VE DİAROMALARINIZ SÜPER ) , VE DAHA İSMİNİ SAYAMADIÐIM DİÐER ARKADAŞLAR HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR ,

ÇAÐDAŞ & ŞULE ANLAR
SAYGILARIMIZLA ,

CAGDAS&SULE ANLAR

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
« Yanıtla #7 : Kasım 08, 2007, 18:27:27 »
sevgili cagdaş ve şule,
iltifatlarınızı tüm arkadaşlar adına kabul ediyoruz...
söyledikleriniz sizin de güzelliğinizi tansıtıyor zaten.....

biz gerçekten burada bayan-erkek ve yaş haddi olmadan,cok guzel bir aileyiz.
hepimizin   aile,iş,okul ve mahalle bazında bir çevresi olmasına rağmen,buradaki dostluk,anlayış,yardımlaşma,sevgi,saygı,muhabbet inanın saydığım cevrenin coğu kere üstüne cıkıyor.
zaten sanal gibi başlamakla birlikte sanal değil..gerçek arkadaşlıklar görüşmeler,paylaşmalar gene gerçek bir şekilde yürüyor...

her ailede olduğu ve olacağı gibi,ufak tefek tartışmalar olsa da, kan içtim ,kızılcık şerbeti dedim misali gelip geçiyor...

tabii bütün bunları teşhis ettiğiniz gibi Harun kardeşimin önderliğinde yapıyoruz.

bizlerde sizlerle ilk fırsatta yuz yuze tanışmayı diliyoruz.
aramıza tekrar hoşgeldiniz.

Çevrimdışı CAGDASULE

• CAGDAS
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • KARA TREN
« Yanıtla #8 : Kasım 09, 2007, 02:59:49 »
ÜMİT BEY TEKRAR MERHABA ,

YOK GALİBA YANLIŞ ANLAŞILDIM , BEN 1970 MALATYA DOÐUMLUYUM VE 1974' E DEK BABAMIN VE DEDEMİN ESKİ BİRER DEMİRYOLCU OLMASI SEBEBİ İLE ÇOCUKLUÐUM HATIRLAYABİLDİÐİM EN GÜZEL YILLARINI 4 YIL KADAR MALATYA İSTASYON LOJMANLARI VE GAR BİNASI , RAYLAR VE TRENLER ARASINDA OYNAYARAK GEÇİRDİM ( DEDEM MALATYA GAR MÜDÜRÜ İDİ , NE YAZIK Kİ BEN DOÐDUKTAN BİR YIL SONRA VEFAAT ETMİŞ ) DOLAYISI İLE TRENLERE MERAKIM VE HOBİM BUNDAN OLSA GEREK HEP DİORAMALAR VE TREN SETLERİ İLE YATIP KALKTIM , ANCAK BABAMIN GÖREV DEÐİŞİKLİÐİ VE ANKARA HAVA KUVVETLERİ / ETİMESGUT TAYİNİNDEN SONRA TAKİİ ÜNİVERSİTEYİ BİTİRİNCEYE DEK ANKARA /YENİMAHALLEDE YAŞADIM VE TREN OLAYI DONDURULARAK RAFA KALDIRILDI , SONRA HALEN MESLEÐİMİ İCRA ETTİÐİM İSTANBUL/KÜÇÜKYALI TAŞINDIM VE İSTANBULDA YAŞAMAKTAYIM , AİLEM İSE ANKARADA VE FIRSAT BULDUKÇA ZİYARET EDİYORUM , TABİİ BİRDE RESİMDE GÖRDÜÐÜNÜZ OÐLUM VAR VE BU YÜZDEN ONUDA BU ATADAN GELEN MERAKA ZEMİN HAZIRLAMAK HEM DE ŞU HAYAT STRESLERİNDEN UZAKLAŞTIRABİLECEK BİR HEYECAN İÇİNE GİRMİŞKEN PROSES - HORNBY - DİORAMA DERKEN HARUN BEYE DEK RAYLAR UZADI VE BENİ SİZ DEÐERLİ İNSANLARLA BULUŞTURDU  , UMARIM CANLI OLARAKTA EN KISA SÜREDE SİZLERLE TANIŞABİLİRİZ , YENİ PAYLAŞIMLARINIZDAN BİZLERİDE MAHRUM BIRAKMAZSINIZ ,

HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLAR

ÇAÐDAŞ & ŞULE ANLAR
SAYGILARIMIZLA ,

CAGDAS&SULE ANLAR

Nedim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Kasım 09, 2007, 03:14:48 »
sevgili şule ve çağdaş anlar çifti,
hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. sizleri gelecekteki model trenci ile birlikte bir aile olarak
aramızda görmek büyük mutluluk. inşallah sizler, bizler burada hep birlikte sıkı bir
model trenci ailesinin fertleri haline geliriz. bu sevda bambaşka.. bu mikrobu (iyi huylu ama)
bir almaya görün, mübarek felaket bir şekilde hızla yayılıyor..
sizler ile en kısa süreç içerisinde görüşmek dileği ile.
en derin sevgi ve saygılarımla.
nedim kuş..

Çevrimdışı serkan kaçar

• Serkan Kaçar
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: yak?nda maltepe
  • bende varım
« Yanıtla #10 : Kasım 16, 2007, 09:39:46 »
çagdaş bey şule hanım

aramıza hoş geldiniz

selamlar

paşa
Serkan kacar yaşlanarak degil, yaşayarak tecrube kazanilir. Zaman insanlari degil,armutlari olgunlastirir.

Çevrimdışı CAGDASULE

• CAGDAS
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • KARA TREN
« Yanıtla #11 : Kasım 17, 2007, 00:46:42 »
 ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ PAŞA  ,

SERKAN KAÇAR BEY SAÐOLUN ÇOK NAZİKSİNİZ , UMARIZ PROSESTE KARŞILAŞIRIZ , AMA 15 ARALIK AKTİVİTESİNDE ÇOK DAHA YÜKSEK İHTİMAL TANIŞACAÐIZ DİYE DÜŞÜNÜYORUZ , TEKRAR SAÐOLUN SEVGİLER SAYGILAR ,

ÇAÐDAŞ & ŞULE ANLAR
SAYGILARIMIZLA ,

CAGDAS&SULE ANLAR