Gönderen Konu: Masaüstü Cadde Böyle oluyor...  (Okunma sayısı 5461 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlyas Şıklar

• ?lyas ??klar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Eskişehir
Masaüstü Cadde Böyle oluyor...
« : Kasım 08, 2007, 01:08:02 »
Sevgili Model Trenciler, kış dönemi nedeniyle apartman yaşamına geri döndüğüm için yaza hazırlık amacıyla şu anda ancak maket yapımı ile iştigal etmekteyim. Kavga döğüş elde ettiğim izin sayesinde (yahu bu hanımlar niye bizi anlamıyor?) yaptığım binaları salon masasına yaymış durumdayım, yaza kurguma götüreceğim.

Çevrimdışı ysunbul.1

• Yusuf
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ESKİŞEHİR
  • Dostluklar Cam gibidir,çabuk k?r?l?r,zor onar?l?r.
    • Emekli Makinist
Ynt: Masaüstü Cadde Böyle oluyor...
« Yanıtla #1 : Kasım 08, 2007, 13:02:16 »
  İlyas Hocam kurgunuz çok güzel,müsait bir zamanda görmek isterim,haa bu arada son fotoğraftaki ayrıntı çok hoşuma gitti sanırım bir maç sonrası "GEREÐİ YAPILDI" anlamında bir mesaj mı taşıyor. :=)
  İyi günler iyi çalışmalar.
« Son Düzenleme: Kasım 08, 2007, 14:39:52 Gönderen: ysunbul.1 »

Çevrimdışı ysunbul.1

• Yusuf
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ESKİŞEHİR
  • Dostluklar Cam gibidir,çabuk k?r?l?r,zor onar?l?r.
    • Emekli Makinist
« Yanıtla #2 : Kasım 08, 2007, 13:04:55 »
-
« Son Düzenleme: Kasım 08, 2007, 14:41:22 Gönderen: ysunbul.1 »

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
« Yanıtla #3 : Kasım 08, 2007, 14:40:27 »
ilyas bey maşallah coşmuşssunuz. kolay gelsin.
biz beşiktaşlılar'a nazire gibi olan resminize pek bir manidar baktım.. :)
bu arada ciddi bir sorum var.
binaları kutudan cıktığı bi plastik ve kendi renkleriyle mi  kullanıyorunuz?
sunni durmuyor mu?
sevgiyle
haldun

Çevrimdışı İlyas Şıklar

• ?lyas ??klar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Kasım 08, 2007, 20:54:34 »
Sevgili Metin Bey, mesajı aldım; ama zaten benim öyle bir çabam yok, sorun onların bizi anlayıp anlamama isteklerinde düğümleniyor. Ancak dediğiniz gibi bunu da anlamaya çaba sarf etmenin pek anlamı yok. Yani kısır döngü....

Sevgili Yusuf Bey, tabiki kurguyu göreceğiz ve değerlendirmeler yapacağız. Değerli görüşlerinize ihtiyaç duyacağım kesin....

Sevgili Halden Bey, yok canım niye 8eşiktaş'a nazire yapayım, yok öyle bir derdim o benim hergün kü doğal kıyafetim. Benim iki hastalığım var. Fotolarda ikisi de belli oluyor sanırım. Bu arada Fenerbahçe ile ilgili bilimsel dergilerde yayınlanmış ciddi araştırmalarımın olduğunu da saygılarımla bildiririm. İkinci konuda, kimi zaman kutulardan çıkan aksesuarları boyuyorum. Örneğin fotolarda görünen kahverengi binayı rengini beğenmediğim için ben boyadım. Şimdi airbrush siparişi verdim, bundan sonra kendim beğenmediğim alanları boyayacağım. Sizinde trenmaketleri forumundan takip ettiğiniz gibi, Kibri Shed konusu var. Benim kurgumda bu set yer alıyor. Onu kirli sarıya boyamayı düşünüyorum. Tabi siz o kullandığınız macuna benzer ürününü ismini söylerseniz daha kolay olacak. Ama dediğiniz gibi bazı renkler çok çiğ kalıyor. Sıra şimdi boyama ve kirletme işlemlerinde.

Sevgilerimle... İlyas Şıklar

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
« Yanıtla #5 : Kasım 08, 2007, 21:06:51 »
sevgili ilyas bey,

1-herzamanki guzel olgunluğunuzla mesajlarımız aldığınıza sevindim.

2-bu arada kara para resimlerini aldınızmı onu merak ettim.

3-hazır kitlerde macuna bile gerek yok, mat ayrilic boyalar bi-iki katta işinizi halleder.
   ara renkler için tabiiki karışım yapmanız gerekir.

4- ne guzel dogallığı ben de severim . amma ben o kıyafetlerimi bir süre dolaba kaldırdım  :)

sevgi ve kolay gelsin dileklerimle..
haldun

Nedim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Kasım 09, 2007, 03:59:31 »
sevgili ilyas hocam,
uzun bir ara verdim işlerim nedeni ile.. ama görmekteyimki siz ve birçok arkadaşımız
boş durmamışsınız.. imar izni zorda olsa iç işlerinden çıkmış ve tüm binaların ihale
işlemleri bitmiş gibi görünmekte.. hayırlısı hocam..
sevgi ve saygılarımla.
nedim kuş..

Çevrimdışı cafer

• cafer çiftçi
  • Forum Üyesi
  • Yer: eskişehir
« Yanıtla #7 : Kasım 10, 2007, 20:56:27 »
 Hocam
 Uzun bir aradan sonra merhaba, kolay gelsin.
 Gerçi bayramdan sonra döndüm ve (döndüm dediğim 30Km. Gökçekısık- Porsuk ist. arası) yaz boyu sizlerin yaptıklarızı izlemeye başladım. Hafta sonlarıda A.Ü.futbol sahasında evlatları. (ikiside sizin takımda ve yarın 14 00 de yine ordayım) Forumdaki arkadaşlar aynı sokakta oturduğumuz halde hala tanışıp,görüşemediğimize uyanmadan müsait bir gün buluşalım artık.
 Yer işgal etmemek adınada; buradan tüm arkadaşlara kolay gelsin derken, yeni arkaşlara da HOŞgeldiniz diyorum.     cafer

Çevrimdışı İlyas Şıklar

• ?lyas ??klar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #8 : Kasım 11, 2007, 00:06:12 »
Sevgili Nedim Bey, sizi forumda görmek çok keyif verdi bana. Siz yoğun işleriniz arasında yine de bize vakit ayırın. Sizi arıyoruz bilesiniz. Sevgiyle....

Sevgili cafer Bey, aman sakın kimse duymasın, bizi gerçekten ayıplar forum ahalisi... Bunlar hep yoğunluktan oluyor. En kolay ihmal edilen de dostlar oluyor. Sanırım anlayış gösterecekleri kesin olduğu için, neyse mutlak görüşeceğiz... Sevgiyle kalın.

İlyas Şıklar