Model Trenciler Forumu > Naci Gürbüz

EK RESİMLER

(1/3) > >>

Naci:
Diaromama ait resimleri görüşlerinize sunuyorum NACİ GÜRBÜZ

Naci:
YENİ BİR RESİM

Naci:
DİAROMADAN BİR RESİM DAHA

Nedim:
sevgili hobidaş dostum naci bey,
çalışmalarınızda başarılar dilerim. ellerinize ve emeginize saglık.
bazı sorularım olacak sizlere
diaroma/kurgunuzda demiryolu üzerinde balastlama çalışmaları olacakmı..?
dere kenarındaki büyük parça kayalar galiba doğal malzeme peki toprak veya yer ile
bir bütünleşme olacakmı..?
kullandığınız malzemeler üzerinde boyama, eskitme çalışmaları yapacakmınız..?
diaroma/kurgu üzerinde oluşturduğunuz akarsu da kullanmış olduğunuz malzeme
sizin yaratıcılığınız ile ortaya çıkan bir başka alanda kullanılan malzeme midir..?
yoksa diaroma/kurgu için satılan hazır bir ürünmüdür..?
bilgilendirme için sonsuz teşekkürler.. dioromanız vede gönlünüz hep şen olsun..
sevgi ve saygılarımla.
nedim kuş..

Naci:
Nedim Bey.İlginize teşekkür ederim.Sorularınız çok yerinde.Herne kadar doğum gecemizde birlikte olup sizlerle bire bir tanışma mutluluğuna ereceksemde,burada biraz açıklama yapayım.Diaromamın %75'i bitmiş vaziyette.Sizlerin görüşlerini almak için resim gönderdim.Görüyorum ki bu hususun meyvalarını alıyorum.Cevaplarım.1-Arnold raylar kullandığım için gri rente balans kullandım.Ancak köprülerimin bazılarına balans döşeyemedim.Resimlere dikkatli bakılırsa balans döşenmiş olduğu görülebilir,sadece döşenen balans geniş değil.Balans döşeme işini ilk defa yaptığımdan biraz zorlandım.2-Su için kullandığım malzemeler bu işler için hazırlanmış olanlardır.Sadece boyama işlerini ben yapabildim.3-Kayalar tabii malzemeden.Kayalar ile zemin arasını kısmi olarak dolduracaktım.Ancak ikazınız beni daha dikkatli olmam gerektiğini hatırlattı.Bu hususu uyardığınız için teşekkür ederim.Sanıyorum sorularınızı cevaplıyabildim.Gecemizde inşallah tanışır ve konularımızı paylaşırız.Görüşmek dileğiyle Selamlar.NACİ GÜRBÜZ

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git