Model Trenciler Forumu > Naci Gürbüz

Naci Gürbüz - N Scala

<< < (2/3) > >>

Naci:
Enver Kardeşim.N Scala evleri www.hobby time.com.tr adresinden temin ettim.Bir kısmını da "www.Ebay de"sitesinden sipariş vererek temin ettim.Ayrıca woodlan scenıcs ürünlerini "Proses Hobyy Shop"dan temin edebilirsin.Yine gitti-gidiyor sitesini takip edebilirsen N ürünleri satın alabilirsin.Ayrıca bu hususta üstadımız Harun Bey'de size yardımcı olabilir.N Scala hususunda(geçmiş tecrübelerime de güvenerek)size her konuda elimden geldiğince yardımcı olamaya çalışırım.Kulübümüzde ve Türkiye'de N scala çalışmaları oldukça az.Ancak bu konuyu üyelerimize sevdirmeye çalışacağım çünkü daha evvelden bende HO Scala çalışıyordum.Ancak yer proplemleri ve küçüklüğün sevimliliği beni N Scalaya yönelti ve bu konuda çok mutlu oldum.Tek sıkıntısı,az çalışıldığından malzeme teminindeki güçlük.Ancak bu konuda da çalışmalar başlatan Harun üstadımızın ilerki tarihlerde bizlere yardımcı olacağına inanıyorum.Selamlar.NACİ GÜRBÜZ

uzay:
abi türkiydki firmaların fiyatları ban pahalı oldugundan bende gg den topladım elimdekileri.
dediğiniz gibi yeri olmayanlar için birebir.bilgiler için teşekkür ederim.

enver

Naci:
Fotoğraflarda görülen kar efektli N Scala kurgumu Mehmet Utkan beyin sayesinde Sirkeci'de bulunan Demir yolu müzesine hediye ettim. Bu bakımdan çok mutlu oldum. Bu mutluluğumu tüm trenci dostlarımla paylaşmak istedim. Hepinize sevgi ve saygılar.

Bülent Yenidünya:
Naci bey, o kadar güzel olmuş ki bende isterim diye yaramaz çocuklar gibi bağıracağım şimdi. Elinize, emeğinize sağlık.

kemalomay:
Naci abicim , her zamanki gibi güzel bir iş yapmışsın , tebrikler........

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git