Gönderen Konu: Mersin ve Adana İstasyonlarından Görüntüler...  (Okunma sayısı 2907 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mali87

• Ziyaretçi
Mersin ve Adana İstasyonlarından Görüntüler...
« : Temmuz 23, 2007, 12:58:22 »
    Merhaba arkadaşlar malum tatil aylarındayız bende tatilimin bir kısmını Mersin ve Adanada akraba ziyareti ile geçirdim.Mersinden Adanaya gitmek için tabiki  bir modeltrenciler kulüp üyesi olarak tabiki demiryolunu tercih ettim.Yaz ayında biraz sıcak oluyor ama kliması vardı trenin pencere tipi idi yalnız, :D olsun herşeye ramen güzel bir yolculuktu.

Yolculuk sırasında aklımdan;Birgün benim ülkemdede hızlı trenler olacakmı  ??? yurdun dört bir yanına diye geçti aklımdan,biz zor görürüz ama torunlarımız belki görür.Sevgili büyüklerimiz yatırımları kara yollarına yapmaktan vazgeçip bizdede demir yolu oldugu akıllarına gelir inşallah....Daha yazacak çok şey var yazmaya sayfalar yetmez.

Bende sizlerle Mersin ve Adana istasyonlarından çektiğim fotoğrafları paylaşmak istedim.herşey gönlünüzce olsun,hoşçakalın.

mali...

İlk fotoğraflar Mersin istasyonundan...
« Son Düzenleme: Temmuz 23, 2007, 13:01:18 Gönderen: M@li »

mali87

• Ziyaretçi
Ynt: Mersin ve Adana İstasyonlarından Görüntüler...
« Yanıtla #1 : Temmuz 23, 2007, 13:45:11 »
Adana İstasyonundan fotoğraflar.....
« Son Düzenleme: Ağustos 15, 2007, 01:09:44 Gönderen: M@li »

Çevrimdışı Naci

• Naci Gürbüz
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?STANBUL
« Yanıtla #2 : Temmuz 23, 2007, 15:57:35 »
Mehmet Kardeşim.Gönderdiğin resimler harika.Mersin garını görmemiştim.Resimden anladığım kadarıyla modern bir bina herhalde.İç yapısınında resmi olsaydı daha çok sevinirdik.Dizellerinde çekimi süper.Ben bu günümüzede razıyım.Trenlerin hızlısını yavaşını her türlüsüne razıyım ve seviyorum.İsveç seyahatimde Stockholm-Göteburg arasını gidiş-dönüş hızlı trenle yaptım.Korkunç zevk aldım.İnşallah yaşarsak bizlerde hızlı trenleri görebiliriz.Tatilde bizlerede zaman ayırdığın için teşekkür ederim.Selamlar.NACİ GÜRBÜZ

mali87

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Temmuz 23, 2007, 16:20:26 »
   Naci bey rica ederim her zaman seve seve paylaşmaya hazırım.Tatile giderken fotoğraf makinemin şarzını yanıma almayı unutmuşum o yüzden fazla detay çekemedim.Bir dahaki sefere inşallah,sağlıcakla kalın.

mali....