Aralık 15, 2017, 14:06:55 *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Foruma üye olmak isteyen arkadaşlarımızın başvurularında isim, soyisim, yaş, yer ve telefon numarası bilgilerini eksiksiz ve doğru vermelerini bekliyoruz.
Eksik bilgi ile başvurular kabul edilmeyecektir, bilgileri eksik veya yanlış olan üyelikler kaldırılacaktır.
Foruma yeni üye olan arkadaşlarımızın kendileri ile ilgili kısa bir tanıtımı "Yeni üyeler lütfen kendinizi tanıtın" bölümünde bir mesaj ile yapmalarını bekliyoruz.

Ana Sayfa   Yardım Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: DCC Lokomotif Ararken şunları Buldum. Sahibi DCC Olup Olmadıklarını Bilmiyor.  (Okunma Sayısı 289 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
huseyinozsut
Forum Üyesi

Adı Soyadı:
Hüseyin Özsüt

Yaşadığı Yer:
Ankara

« : Kasım 22, 2017, 21:19:26 »

Bu ürünlerin DCC olup olmadığını anlamanın hızlı bir yolu var mıdır? Veya hiç olmazsa DCC'ye uygun olduklarından emin olabilir miyim? "Şu model hiç DCC üretilmedi" veya "analog üretilmedi" falan gibi bir bilgi çıksa süper olur.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-hobi-oyuncak-diecast-model-fleischmann-elektrikli-ve-dizel-lokomotifler-499796829/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-hobi-oyuncak-diecast-model-roco-dizel-lokomotifler-502482654/detay
ali osman manav
Forum Üyesi

Adı Soyadı:
ali osman manav

Yaşadığı Yer:
eskişehir

« Yanıtla #1 : Kasım 23, 2017, 08:35:30 »

Emin değilim ama 2.ci ilandaki en üstteki kırmızı dizel loko dijital olabilir aynısından bende de var
enges
Kulüp Üyesi
Forum Üyesi
*

Adı Soyadı:
Enver GENÇTÜRK

Yaşadığı Yer:
Osmaniye,Bakırköy

« Yanıtla #2 : Kasım 23, 2017, 16:50:28 »

İlanı veren kişinin bunu biliyodur
Uzun zamandır bir çok ürün satan bir satıcı.
Bence sorun yardımcı olur
Bence emin olmadan almayın

n koleksiyonumu dagıtıyorum. başlayacaklara duyrulur...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.1 | SMF © 2006, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!