Gönderen Konu: Sunpet benzin istasyonu  (Okunma sayısı 6056 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı countrue

• Murat Kesen
  • Forum Üyesi
Sunpet benzin istasyonu
« : Kasım 17, 2014, 17:15:28 »
 Benim otistik bir yeğenim var konuşamıyor ama neleri çok sevdiğini onu en çok nelerin heyecanlandırdığını çok iyi biliyoruz. Bunlardan biride benzin istasyonları.Ama özellikle sunpet :) neden bilmiyoruz ama daha bi heyecanlı daha bi mutlu oluyor onu görünce.neredeyse her siteye ve her oyuncakçıya bakmamıza rağmen bi istasyon bulamadım bende yapmaya karar verdim.cumartesi gecesi başladım pazar akşamı tamamlandı arada uyku tabi :) ayrıntılara fazla girmeden onu tatmin edecek kadar yapmaya çalıştım.ve en önemlisi sağlam olmalıydı çünkü bazen çok kuvvet uygulayabiliyor ve ani hareketleri oluyor bende o yüzden işyerime yakın Aksaray çukurpazardan limon kasası bauhaus tan ince kesilmiş çıtalar tahtalar vs bir tabelacıdan renkli folyo kaplama(markette çok pahalıydı:) aldım başladım yapmaya önüne koyduğumuzdaki şaşkınlığını sevincini görseydiniz :)
MK

Çevrimdışı Teoman Kardaşlar

• Teoman Kardaşlar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
Ynt: Sunpet Benzin Istasyonu
« Yanıtla #1 : Kasım 17, 2014, 18:03:05 »

Murat Bey, merhaba.

Yeğeninizin ilgi duyabileceği, heyecanlanabileceği bir konuyu saptayıp, bu konu üzerindeki araştırmalarınız ve mücadele
verip, yeğeninizin istediği bir şeyi ortaya çıkarmanız her türlü övgünün üzerinde bir davranış.

Bir çocuğu sevindirmek dünyanın en güzel duygusu. Bu duyguyu hayata geçirmeniz, sizi de yeğeninizi de çok mutlu etmiş.

Tebrikler. Ellerinize sağlık.

Sevgiler, saygılar.
Teoman Kardaşlar

Çevrimdışı countrue

• Murat Kesen
  • Forum Üyesi
Ynt: Sunpet benzin istasyonu
« Yanıtla #2 : Kasım 17, 2014, 18:56:17 »
Teşekkür ederim.
 O bizim herşeyimiz teoman bey benim ilk maket çalışmam bu ve onun uğuru hep benimle olacak inanıyorum. Kendi kurguma bile başlayamadım o ilk adımı atamadım eksiklerim çok ama alican a yapmak istediğimde herşeyi bir günde temin ettim. :) şimdi sıra benimkinde bir an önce eksikleri bulup başlamam lazım.
MK

Çevrimdışı sedat nişancı

• Forum Üyesi
  • Yer: İZMİR
« Yanıtla #3 : Kasım 18, 2014, 09:35:35 »
  Murat Bey elinize yüreğinize sağlık.Çok güzel ,ulvi bir iş yapmışsınız.Tebrikler. Selamlar sevgiler

Çevrimdışı Arda

• Arda
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Kasım 18, 2014, 10:54:29 »
Tebrikler... Ellerinize yüreğinize sağlık.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #5 : Kasım 18, 2014, 15:44:36 »
Murat kardeşim bu işi hem yaparken keyif aldın hem de bitince yeğeninin yüzünü gördüğünde , sanırım bu istasyonun renkleri ve güneş figürü çocuklara ilginç geliyor.

Güle güle oynayın , isterseniz kırın , daha güzelini yeniden yaparsınız , maksat gönüller keyiflensin.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı countrue

• Murat Kesen
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #6 : Kasım 18, 2014, 16:48:00 »
Kemal bey merhaba bende yaparken onu düşündüm. Galiba renkleri ve güneş figürü etkiliyor dedim kendi kendime. Valla 100 kere kırsa 100 kere yaparım ona:)
MK

Çevrimdışı utkan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #7 : Kasım 18, 2014, 19:43:33 »
Yeğenimi en kısa zamanda kurguma bekliyorum..... :D

Çevrimdışı Ozan Dik

• Ozan
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #8 : Kasım 18, 2014, 20:01:35 »
ellerine sağlık Teoman beye katılıyorum.Bir çocuğu sevindirmek dünyanın en güzel duygusu.....

Çevrimdışı countrue

• Murat Kesen
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #9 : Kasım 19, 2014, 10:31:19 »
İlginize ve utkan bey teklifinize teşekkür ederim lakin dışarıda çok huzursuz oluyor yabancı biryere girdiğinde alışması zaman alıyor.tabi ilerleme var onu aştığında  böyle bir sosyallik yaşamasını çok istiyorum.
MK

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #10 : Şubat 10, 2015, 16:31:11 »
Düşünce de sonuçta harika, ellerinize ve emeğinize sağlık. Yeğeninizi yanaklarından öperim.

Sevgiler

Ferda
İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.