Gönderen Konu: yedek parça  (Okunma sayısı 3493 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erkk35

• Forum Üyesi
yedek parça
« : Kasım 12, 2014, 12:30:27 »
Selamlar masadan düşürdüğümüz interctiy  trenimizin bağlantı soketi kırılıdı resimde işaretlediğim yeri TürKiye den temin edebileceğim bi yer varmıdır yoksa direk  Almanya yamı yolluyayım .Yardımlarınız için teşekkürler

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: yedek parça
« Yanıtla #1 : Kasım 12, 2014, 19:11:21 »
İsmail kardeşim , Türkiye deki en ciddi marklin satıcısı Pera hobby Yücel beydir ,tanımıyorsanız  internetten bulabilirsiniz ancak ilgilenirler mi bilemem.

Bence size en ciddi yardımı Mehmet Utkan yapacaktır , konuyu görmesini bekleyin lütfen.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı utkan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Kasım 12, 2014, 22:15:17 »
İsmail Kardeşim merhaba....

Marklin'in resmi sitesinden , www.marklin.de , ürünün parça kodunu bulmak en makulu .... daha sonra e-bay.de üzerinden güvenilir bir satıcıdan temin etmek en güzeli....tabii Marklin ile temas edilip parça oradan da temin edilebilir....şimdiden kolay gelsin.... :)

m.utkan

Çevrimdışı erkk35

• Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Kasım 12, 2014, 23:09:20 »
bi ümit sordum ilginize teşekkürler zaten treni paketledim  Modell Center Aachen marklin servisine yollucam ups ile daha önce başmza gelmişti tren gelirkenene 3 5 tanede yedek getirtcem bişey olursa kendim lehimle değiştiririm