Nisan 25, 2018, 15:26:23 *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Foruma üye olmak isteyen arkadaşlarımızın başvurularında isim, soyisim, yaş, yer ve telefon numarası bilgilerini eksiksiz ve doğru vermelerini bekliyoruz.
Eksik bilgi ile başvurular kabul edilmeyecektir, bilgileri eksik veya yanlış olan üyelikler kaldırılacaktır.
Foruma yeni üye olan arkadaşlarımızın kendileri ile ilgili kısa bir tanıtımı "Yeni üyeler lütfen kendinizi tanıtın" bölümünde bir mesaj ile yapmalarını bekliyoruz.

Ana Sayfa   Yardım Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 20 21 [22]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Beni Mutlu Eden Anlar.....  (Okunma Sayısı 76932 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
utkan
Kulüp Üyesi
Forum Üyesi
*

Adı Soyadı:
Mehmet Utkan

Yaşadığı Yer:
İstanbul

« Yanıtla #420 : Şubat 10, 2018, 17:33:14 »

....anı defterinde yerlerini birer birer alıyorlar... Kiss Kiss Kiss

utkan
Kulüp Üyesi
Forum Üyesi
*

Adı Soyadı:
Mehmet Utkan

Yaşadığı Yer:
İstanbul

« Yanıtla #421 : Şubat 10, 2018, 17:35:46 »

...kızlar diplomaları hazırlıyorlar...

...eller sıkılıyor... Kiss Kiss Kiss

utkan
Kulüp Üyesi
Forum Üyesi
*

Adı Soyadı:
Mehmet Utkan

Yaşadığı Yer:
İstanbul

« Yanıtla #422 : Şubat 10, 2018, 17:37:30 »

....kısacık ama anlamlı bir kaç kare... Kiss Kiss Kiss

utkan
Kulüp Üyesi
Forum Üyesi
*

Adı Soyadı:
Mehmet Utkan

Yaşadığı Yer:
İstanbul

« Yanıtla #423 : Şubat 10, 2018, 17:40:19 »

....işte böylece 50.öğrencimiz de bu grupla akademinin tozunu yuttu... Grin Grin

Darısı siz  henüz gelemeyenlere... Wink

utkan
Kulüp Üyesi
Forum Üyesi
*

Adı Soyadı:
Mehmet Utkan

Yaşadığı Yer:
İstanbul

« Yanıtla #424 : Mart 25, 2018, 20:10:11 »

Sevgili dostlar,
Hiç ama hiç aklıma gelmezdi, tonlarca demirin altında kalıp sonra da beni mutlu eden anlar’ın altına bu satırları yazmak...Ama hayat garip sürprizlerle dolu. Kime ne olacağı hiç belli değil bu kısacık hayat maratonunda...Sağolun hemen hemen hepiniz telefonlarla, mesajlarla, forum vasıtasıyla, hatta bizzat hastaneye ve evime gelerek sağlığımla şu ana kadar beni hiç yanlız bırakmayarak bana büyük moral ve destek oldunuz...Daha uzun, meşakkatlerle dolu bir süreç önümde...inşallah siz sevgili dostlarımın destekleriyle, dualarıyla bugünleri de atlatacağım...
Demiryollarına gönül vermiş biri olarak demirlerin bana oynadığını hayatın bir ayrı cilvesi olsa gerek...hepinizi çok seviyorum Smiley
mehmet utkan

Teoman Kardaşlar
Kurul Üyesi
Forum Üyesi
*

Adı Soyadı:
Teoman Kardaşlar

Yaşadığı Yer:
Konak, İzmir

« Yanıtla #425 : Mart 25, 2018, 22:23:24 »

Sevgili Mehmet Bey, öncelikle tekrar çok geçmiş olsun. Büyük bir tehlike atlattınız. Bu günlerinize çok şükür.

En içten duygularımla temennim, en kısa sürede ayağa kalkıp, sağlığınıza kavuşmanızdır. Yazınızın son paragrafınızda belirttiğiniz
gibi ’’Demiryollarına gönül vermiş biri olarak demirlerin size oynadığı hayatın bir cilvesi’’nde çok şükür ki daha kötü sonuçlardan kendinizi
kurtarmış olmanızdır.

Hayattasınız  ve çevrenizdeki yakınlarınız, dostlarınız ile ve tabi ki bu güzel hobi sayesinde yaşama tutunabiliyorsunuz.

14 Mart Tıp Bayramı etkinliklerinde, Sağlık Tarihi Sergisi’nde, yenilenip ziyarete açılan ‘’Doktor Vagonu’ nda geçmiş yıllarda doktor olarak
çalışmış, sağlık hizmetlerinde bulunmuş, birçok hastaya şifa dağıtmış TCDD hekimi Dr. Cengiz UZUNCAN’ da hayatın bir cilvesi olsa
gerek, geçirdiği talihsiz bir trafik kazası sonrası hayata tutunmuş ve yaşamını sosyal aktivitelere katılımlarıyla da sürdürebilmektedir.

Aşağıdaki fotoğraf hayatın cilvesini anlatan örneklerden bir kesittir. Her şeye rağmen yaşamak, çevremizdeki kişilerle birlikte hayatın
güzelliklerini paylaşmak, karşılaştığımız beklenmedik olaylar karşısında bizleri hayata daha sıkı bağlamaktadır.

utkan
Kulüp Üyesi
Forum Üyesi
*

Adı Soyadı:
Mehmet Utkan

Yaşadığı Yer:
İstanbul

« Yanıtla #426 : Nisan 08, 2018, 14:00:11 »

Sevgili Kardaşlar,
Muhteşem bir projeyi gerçekleştiren Sayın Dr Uzuncan ile şu an itibarıyla aynı aracı kullanmaktayız...Benim tek farkım açık yara riski yüzünden evden çıkamamak. :Smiley
Bu arada sizi bir kez daha bu güzel projeyi tarih içinden çıkartıp pırıl pırıl gün ışığına çıkarılmasından dolayı tebrik ederim.
Ve daha nice güzel projelerinizi dört gözle bekliyorum Smiley
Sevgi ve saygılarımla,
m.utkan

utkan
Kulüp Üyesi
Forum Üyesi
*

Adı Soyadı:
Mehmet Utkan

Yaşadığı Yer:
İstanbul

« Yanıtla #427 : Nisan 09, 2018, 11:48:09 »

Kısa bir süre önce Marklinistanbul’un Hollandalı öğrencileri doğum günü kutlamalarında İstanbul’u unutmamaları ne güzel.... Cheesy

utkan
Kulüp Üyesi
Forum Üyesi
*

Adı Soyadı:
Mehmet Utkan

Yaşadığı Yer:
İstanbul

« Yanıtla #428 : Nisan 09, 2018, 11:57:50 »

Bir aile güzel günlerini kutluyorlar ve beni unutmuyorlar Kiss Varmıdır bundan güzel bir an?  Kiss

utkan
Kulüp Üyesi
Forum Üyesi
*

Adı Soyadı:
Mehmet Utkan

Yaşadığı Yer:
İstanbul

« Yanıtla #429 : Nisan 23, 2018, 15:58:25 »

Kısmet olursa yeni yüklerim....gerçek demirden...demiryolcuya da bunlar yakışır🤗

Sayfa: 1 ... 20 21 [22]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.1 | SMF © 2006, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!