Kasım 19, 2017, 02:58:56 *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:
Foruma üye olmak isteyen arkadaşlarımızın başvurularında isim, soyisim, yaş, yer ve telefon numarası bilgilerini eksiksiz ve doğru vermelerini bekliyoruz.
Eksik bilgi ile başvurular kabul edilmeyecektir, bilgileri eksik veya yanlış olan üyelikler kaldırılacaktır.
Foruma yeni üye olan arkadaşlarımızın kendileri ile ilgili kısa bir tanıtımı "Yeni üyeler lütfen kendinizi tanıtın" bölümünde bir mesaj ile yapmalarını bekliyoruz.

Ana Sayfa   Yardım Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: MTK Yine TV De...........  (Okunma Sayısı 2964 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kemalomay
Kurul Üyesi
Forum Üyesi
*

Adı Soyadı:
Kemal Omay

Yaşadığı Yer:
Merkür...

« : Ağustos 24, 2012, 20:48:40 »

Arkadaşlar , ilk çekimden yaklaşık 10 gün sonra Harun telefon etti ve çekine çekine " yav yine bir kanaldan çekim yapmak istiyorlar " dedi ( geçen seferki çekim için ben o kadar çok söylendim ki , ondan öyle sordu , çok yorucu oluyor , ben de ondan söylenmiştim )

Çaresiz kabul ettim , yine kimse gelemedi ve biz yine 3 güzeller konuşmak zorunda kaldık.Çekimden sonra , " herhalde bayramda yayınlarız , size haber vericez " dediler ama kimse aramadı , Harun aramış " bayramdan sonraya kaldı size haber veririz " demişler ama biraz önce Barbaros aradı ve " bizim çekim yayınlanıyor " dedi.

Onlardan haber gelmediği için biz de sizlere yazıp bildiremedik , TRT Türk'de yayınlanıyor ve sık sık tekrar ediliyormuş.

Yayının DVD sini isteyeceğiz , sanırım o zaman siteye de koyarız.

YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.
yasin
Forum Üyesi

Adı Soyadı:
yasin orhan

Yaşadığı Yer:
aydin/nazilli

« Yanıtla #1 : Ağustos 24, 2012, 22:00:58 »

kemal abi trt turk un sitesine girip bakamaz miyiz acaba

yasin orhan
kemalomay
Kurul Üyesi
Forum Üyesi
*

Adı Soyadı:
Kemal Omay

Yaşadığı Yer:
Merkür...

« Yanıtla #2 : Ağustos 24, 2012, 22:36:55 »

Yasin kardeşim , Harun bey de bulmaya çalışacak , sen de ara bari , ama bunun en sağlıklı yolu çekim yapanların bize söz verdiği DVD leri istemek.

YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.
yasin
Forum Üyesi

Adı Soyadı:
yasin orhan

Yaşadığı Yer:
aydin/nazilli

« Yanıtla #3 : Ağustos 25, 2012, 19:39:41 »

oda öyle abi ama ben aramaya basladim bile

yasin orhan
kemalomay
Kurul Üyesi
Forum Üyesi
*

Adı Soyadı:
Kemal Omay

Yaşadığı Yer:
Merkür...

« Yanıtla #4 : Ağustos 28, 2012, 01:27:01 »

Tanımadığımız bir model meraklısı arkadaş youtube'a çekimi koymuş , Ufuk buldu sağolsun.Link aşağıda.

Programın adı Dilara Koçak ile iyi yaşam , hergün 12.45 de TRT Türkte yayınlanıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=ezUn0QxfBOU&feature=plcp

ersan
Forum Üyesi

Adı Soyadı:
ersan dogan

Yaşadığı Yer:
ankara

« Yanıtla #5 : Ağustos 28, 2012, 08:50:57 »

Tebrikler Kemal bey harika bir tanıtım olmuş.Kurgunuz büyüdükçe böyle çekimler artacaktır benze buna hazırlıklı olun.Kolay gelsin
yasin
Forum Üyesi

Adı Soyadı:
yasin orhan

Yaşadığı Yer:
aydin/nazilli

« Yanıtla #6 : Ağustos 30, 2012, 21:13:49 »

kemal abi o arkadasada cok tesekkur ederim ben de cekimin videosunu facedeki klüp sayfamiza koydum bile Cheesy

yasin orhan
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.1 | SMF © 2006, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!