Gönderen Konu: Track Bed  (Okunma sayısı 6221 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Atilla Sülün

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Track Bed
« : Ocak 23, 2010, 10:50:07 »
Arkadaşlar gittigidiyorda aşağıdaki ürünü gördüm ve almayı düşünüyorum. Ne dersiniz fiyatı yüksek mi sizce yoksa bunun yerine mantar şeritlerden mi kullanmalıyım. Yorumlarınızı bekliyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/TRACK-BED-RAY-PEDI_W0QQidZZ23749154

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: Track Bed
« Yanıtla #1 : Ocak 23, 2010, 13:32:50 »
Atilla bey bu ürünü alırsanız devamını da almanız gerekecek ve sonunda ufak bir servete mal olacak.
Bu konu ile ilgili Nedim beyin önerileri sitede bir yerlerdedir,bulamazsanız özel mesaj atıp sorun.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı HAKAN ERDAL

• ESES 2626
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • hakanerdal26@hotmail.com
« Yanıtla #2 : Ocak 23, 2010, 17:28:31 »
YOK O KADAR PAHALI BİR ÜRÜN DEÐİL BENCE RAYLARI ÇOK GÜZEL GÖSTERECEK BİR ÜRÜN  HOŞ GÖRÜNTÜSÜ OLUR YÜKSELTİMİŞ RAY GÖRÜNÜMÜ VERECEK ALABİLİRSİNİZ BENCE

Çevrimdışı Heroes

• Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Ocak 23, 2010, 19:32:41 »
Eğer ilerde bu üründen çok fazlası size lazım olacaksa hiç almayın derim. Bunun yerine Bauhouse gibi yerlerde mantar tabaka satılıyor. Bu tabakalardan alarak kendi track bed inizi kendiniz yapabilirsiniz. Hem fiyat olarak uygun olur hem de istediğiniz şekillerde track bed yapabilirsiniz.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
« Yanıtla #4 : Ocak 24, 2010, 03:19:03 »
Merhaba,

Bu ürünün bizdeki standart liste fiyatı 22 TL, üye fiyatı 20 TL ve nakit fiyatı ise 18 TL. Elimizde kalmadı, Şubat ortası/sonu arası gelecek.

Selamlar,

Harun

Çevrimdışı Atilla Sülün

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Ocak 24, 2010, 11:23:20 »
Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler. Çok büyük bir kurgu düşünmediğim için hazır almayı düşünüyorum. Madem Prosess'e gelecekse bekleyip diğer siparişlerimle birlikte alayım.