Gönderen Konu: Proses Model Power Türkiye Distribütörü Oldu!  (Okunma sayısı 7904 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Proses Model Power Türkiye Distribütörü Oldu!
« : Mart 12, 2008, 23:08:53 »
Merhaba,

Zaten anlamıştınız ama resmileşti.

http://modelpower.com/dista.html

Model Power ilginç bir firma. Bünyesinde birçok marka ve ürün bulunduruyor. Bunların bize uygun olanlarından başlamak üzere getireceğiz. Zaten bir kısmını getirmeye başladık bile.
Ancak lokomotif ve vagon grubundaki modelleri haliyle Amerikan modelleri.

Die-cast metal olarak N scale lokolar yapıyorlar.

HO ölçekte ise 1926 dan beri üretim yapan Mantua markası artık Model Power'a ait.

Şu anda ilk partide getirmiş olduğumuz figür, sinyalizasyon ve aydınlatma lambaları ve arabalar ile ilgili ürünleri ise kendi bölümlerinde tanıtmaya çalışacağım.

Ayrıca N ölçek rayları da bu firmadan getirmeyi düşünüyoruz. Rayları Nickel-Silver ve çok kaliteli olduğunu söylüyorlar.

Selamlar

Harun

Çevrimdışı İlyas Şıklar

• ?lyas ??klar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Eskişehir
Ynt: Proses Model Power Türkiye Distribütörü Oldu!
« Yanıtla #1 : Mart 12, 2008, 23:21:09 »
Harun Bey kutlarım. ABD'de ençok satılan ürünlerin üreticilerinden birisidir Model Power. Bu hobiye yeni başlayacakların çok şanslı olduğunu düşünmeye başladım. Ben iki üç makas ve eğimli ray için 3 ay beklediğimi, gümrüklerde memurlarla didiştiğimi bilirim. Şimdi ne güzel aradığımız çok şeye sayenizde rahatça ulaşabiliyoruz. Tekrar tebrikler ve başarılar... İlyas Şıklar

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
« Yanıtla #2 : Mart 12, 2008, 23:59:59 »
Bir kez daha hayırlı olsun, hepimize kolay gelsin, yeter ama yahu bu ürün çeşitliliğinde boğulacağız.  ;D

Bekle daha gelecek.

Çevrimdışı MEHMET erdoğan

• MEHMET erdo?an
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: erzurum
  • Mehmet erdo?an
« Yanıtla #3 : Mayıs 01, 2008, 20:12:08 »
geçmiş bir konu ama ben şimdi tebrik ediyorum model powerın distribütörü olmanızdanda gururluyuz.hayırlı olsun.