Gönderen Konu: harunla bugün görüştük  (Okunma sayısı 2940 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
harunla bugün görüştük
« : Ağustos 27, 2007, 19:57:21 »
sevgili arkadaşlar,
1989 yılında tanıdığım eski dostum harun'u ,uzun yıllar sonra internet tesadüfüyle burda bulduğumu
sanırım daha önce bahsetmiştim. geçen haftadan beri bir kaç yazışma ve bir kaç telefondan sonra harun kardeşimin  arayı uzatmadan  , bugün sagolsun benim ofisime ziyareti sayersinde görüşebildik..
tabii benzeri şeyleri yaşayanların bileceği üzre,eski bir dostu uzun zamandan sonra tekrar görebilmenin duygusallığını yaşadık.
eski günleri yadettik,görüşmediğimiz zamanların bilgilerini verdik. pek tabii ki günümüz işlerine hobilerimize,teknolojik gelişmelerimize,proses'in yeni şekline ve özellikle klüp ve forum faaliyelerine
sohbetimiz elverdiğince zaman ayırdık.. ( tabii bu bizi kısa zaman icinde kesmedi....)
zaten diğer arkadaşlarımla da tanışabilmek amaçlı haberleşmelerimize binaen ( bu hafta harun'un meguliyeti dolayısıyla prensipte önümüzdeki hafta cumartesi proses te görüşebilmeyi hedefledik..

1 cisi harun kardesimle olan buluşmamızı sizlerle paylaşmak istedim...

2 cisi gene sohbetimizin içinde olan ne olduğu,kim olduğu belirsiz bir kişinin bugün haruna ve prosese karşı haksızca ve talihsizce ve hatta terbiyesizce olan yüklenmelerine değinmek istiyorum..
zaten bir çok arkadaşımızın guzel bir beraberlikle, gerekli savunma ve tepkilerini izlediğim için benim ayrıca bir şey soylememe gerek yok..
yanlız şahsi fikrim şudur ki,böyle gruplar,klüpler vs dil,din,cins,ırk ve yaş olmasızın dostluk arkadaşlık yaratacak,hobi vs lerimizin teknik vs paylaşımları ile bilgimizi,tecrübemizi arttıracak
yerlerdir.
ve de böyle yerlerde zaten chat odaları gibi gizlenecek ağzına gelenin istenildiği gibi sarfedileceği yerler değildir.
zaten hangi arkadaşımızın yazdığını unuttum amma..... (kapıyı calıp küfredip kacacak )yapıda olan birilerine burda asla yer yok...
son olarak özür dileyerek tavsiyem bu tür kişileri kızıp tepki göstererek,adam yerine konduğunu sanmamaları için tek kelime bile etmemektir. ki o da yaptığına muhatap bulamadığını sansın.

uzun yazarak sizleri sıktığım için özür diliyor, ilk fırsatta tanışarak gerek dostluk gerek se teknik paylaşım konuşmaları yapabilmeyi diliyorum.
sevgilerimle
mimar haldun bağbakan
www.konturmaket.com

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Ynt: harunla bugün görüştük
« Yanıtla #1 : Ağustos 27, 2007, 21:39:53 »
Haldun bey affınıza sığınarak yazınızdan alıntı yapıyorum.

'son olarak özür dileyerek tavsiyem bu tür kişileri kızıp tepki göstererek,adam yerine konduğunu sanmamaları için tek kelime bile etmemektir. ki o da yaptığına muhatap bulamadığını sansın'

Yapılması gereken bence de budur.(bu kadar basit)

Saygılar
Ferda...
İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
Ynt: harunla bugün görüştük-ferda'ya
« Yanıtla #2 : Ağustos 27, 2007, 22:07:24 »
ben mevzuyu soylediğim mantığa uygun olması açısından uzatmadan,
sagol ferda demekle yetineceğim..
görüşebilmek dileğiyle,sevgiler
mimar haldun bağbakan
www.konturmaket.com