Gönderen Konu: HARUN BEY TEŞEKKÜRLER.........  (Okunma sayısı 2770 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
HARUN BEY TEŞEKKÜRLER.........
« : Nisan 06, 2008, 01:00:36 »
Harun bey kardeşim,
Liliputun sağladığı bu fırsatı , ülkemizdeki bencil ve saygısız diğer satıcılar gibi kendine saklamayıp bizlerle paylaştığın için tüm üyeler adına size teşekkür ediyorum.............
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı iceman

• Jimmy Cem ERSÜ
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
Ynt: HARUN BEY TEŞEKKÜRLER.........
« Yanıtla #1 : Nisan 06, 2008, 01:06:43 »
Evet.. Kemal abim iyi düşünmüş.Pas geçmek ayıp olurdu.Bu centilmen,örnek alınması gereken davranışın için can-ı gönülden teşekkürler...
Loko ların ustasıyım Roco ların hastasıyım.......

Çevrimdışı İlyas Şıklar

• ?lyas ??klar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Eskişehir
« Yanıtla #2 : Nisan 06, 2008, 01:23:45 »
Bizim hemen siparişleri yazmaya başlayarak atladığımız bu gerçeği hatırlattığı için Kemal Bey'e de teşekkürlerimi ilave ederek, Harun Bey'i bu yapıcı tutumunda ötürü kutluyor ve teşekkürler ediyorum. Saygılarımla... İlyas Şıklar

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
« Yanıtla #3 : Nisan 06, 2008, 20:52:47 »
Merhaba,

Öncelikle teşekkürler.

Kemal bey, aslında belki bazıları için doğrusu oydu. Adına kampanya deyip %25-30 da indirim yapsak herkes gene mutlu olurdu. Biz de daha fazla kazanırdık.

Malum, Liliput'ları bizim liste fiyatlarının 1.5 misline satanların bile övülebildiği bir küçük dünyada yaşıyoruz.

Ama o zaman 25 senedir güvenilmemize sebep olan unsurlardan biri en azından benim kendi içimde azalmış olurdu.

Bu arada belirtmek istediğim bir konu daha var.

Liste elime geldiğinde aklıma ilk gelen hemen bunu bir kampanya olarak sizlere yansıtmak oldu. Ama ikinci olarak da bu ürünlerin bir kısmını daha önce almış olanların bir tepkisi olur mu, kendilerini kötü hissederler mi diye düşündüm. Nitekim sen de daha önce bunlardan bazılarını daha yüksek fiyata almış olanlardansın.

Ayrıca bazı insanlar da (bizi tanımayan) "yahu demek bu indirim yapılabiliyordu o zaman biz kazık mı yedik?" diye düşünebilir mi acaba dedim.

Hatta bu düşünceyle büroda olan Ferda kardeşime "Gel bak sana gelen emaili ve fiyatlarını göstereyim" diye bir anlamda şahitlik etsin diye hem emaili hem de eski ve yeni fiyatları gösterdim.

Daha sonra uğrayan Okan'la da (obiwan) bu tereddütümü paylaştım. O da daha önce 235 YTL ye aldığı bir vagon setinin 135 YTL ye düşmüş olduğunu görmüş oldu.

Açıkçası bu fiyatları sizlere yansıtırken tek tereddütüm bu yönde oldu.

Ama bu nadir olabilecek durumdan herkesin faydalanmaması da ayrı bir haksızlık olurdu diye düşünerek sizlere yansıtmaya karar verdim.

Selamlar,

Harun