Gönderen Konu: Naci Gürbüz abinin TOFD de sergiledigi diaromadan video ve resimler  (Okunma sayısı 13081 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
7 Mayıs 2018 tarihinde Türkiye omurilik felçlileri derneğinde Naci Gürbüz abinin yapmış oldugu 3 adet diaroma sergilendi.
Özel sektörde çalıştığımdan gidemedim.
Anlık mesajdan giden varsa paylaşsın dedim ama ses gidemeyip yüreği orda olan Mehmet Utkan abiden geldi.
Mehmet abi sağlık sorunlarından gidemediğinden Naci abi fotoları paylaşmış saolsun oda benle paylaştı.
Bende sizlerle paylaşıyorum.
Bu serginin ilkine 10 mayıs 2010 da katılmıştım. Mehmet abi sayesinde gidemesem de görmüş oldum.

DAVETİYE
7 Mayıs Pazartesi Saat 14:00 'de Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Genel Merkezinde derneğimiz denetim kurulu üyesi Aydın Gürbüz ve derneğimiz Genel Koordinatörü Naci Gürbüz’ün hareketli 4 adet tren kurgularının (diaromalarının) tanıtımı ve açılışı yapılacaktır.
Aynı zamanda Naci ve Aydın Gürbüz engelli TOFD üyelerine Tren Kurgu eğitimi vererek, engellilerin bu çalışmaya aktif olarak katılımlarını sağlamışlardır.
Saat 20:00'a kadar sürecek olan etkinlikte Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Engelsiz bir yaşam dileklerimizle..
T.O.F.D.
Genel Başkanı
Ramazan Baş

Arkadaşlar. Merhaba. Kurgular hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Kurguların 2 si "N" (60x120 ebatlarında) 2 si HO (180x120 ebatlarında) Derneğin adresi Ataköy 7-8 kısım Mimar Sinan Vilları Karşısı. Görüşmek dileklerimle.

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
[youtube=425,350]https://youtu.be/-ex1rgfZqI8[/youtube]

[youtube=425,350]https://youtu.be/0gFo3A0EW4M[/youtube] .

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
Video

Çevrimdışı utkan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Video

[youtube=863,480]-ex1rgfZqI8[/youtube]

[youtube=863,480]0gFo3A0EW4M[/youtube]

Sevgili Enver Kardeşim, ellerine sağlık....Naci Abimin bu güzel çalışmasını foruma yansıttığın için tekrardan teşekkürler.... :)

m.utkan