Gönderen Konu: Piko Türkiye distribütörü  (Okunma sayısı 13018 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iceman

• Jimmy Cem ERSÜ
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
Piko Türkiye distribütörü
« : Nisan 14, 2007, 22:36:06 »
Arkadaşlar...

Piko nun Türk distribütörü kim.İçinizde bilen varmı?Son zamanlarda bir çok alışveriş merkezinde/mağaza da satılmaya başlandı.İzmirdeki CarrefourSA da da satılıyor ancak Ank daki hobby time dışında her yerde sadece set olarak bulunabiliyor.Extra ray,loko,vagon bulunmuyor.Ancak bildiğim kadarıyla Hobby Time da değil distribütörü.Başka nerede tek tek loko,vagonu bulunuyor bileniniz varmı?
Loko ların ustasıyım Roco ların hastasıyım.......

Çevrimdışı Okan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Ynt: Piko Türkiye distribütörü
« Yanıtla #1 : Nisan 14, 2007, 22:41:37 »
Selam Jimmy,

http://www.piko.de/produkt_db/check.php?page=bezugsquellen&grand_id=9&navid=128?grand_id=5&land=TR

kendi sitelerinde hobbytime ve cc oyuncak(istanbul) görünüyor. Bana Elit Oyuncak kendimiz getiriyoruz demişti(?) başka bir yerde üzerinde Gimeks diye bir etiketle gördüm.

Istanbul'da set dışı bir alternatife rastlamadım.

Çevrimdışı iceman

• Jimmy Cem ERSÜ
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
« Yanıtla #2 : Nisan 14, 2007, 23:54:24 »
Teşekkürler Okan...

Elite oyuncak ile konuşmakta fayda var.Demek bunların ikiside distribütör değil.Bana İzmir CarrefourSA daki mağaza tek loko,vagon,ray seçeneklerinin geleceğini söylemişti ama yalan oldu sanırım.Halen birşey yok ortada.
Loko ların ustasıyım Roco ların hastasıyım.......

Çevrimdışı kamyoncu-itulu1

• okan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul - bahçeşehir
    • rc kamyon t?r ve iş makineleri
« Yanıtla #3 : Nisan 16, 2007, 19:22:17 »
okan abı bu arada bu piko kumandayı benım ıcın deneyebildin mı ?
Kumanda uzak mesafeden nasıl çalışıyor yada arada engel varken nasıl çalışıyor.
BOSTANCI INSAAT RC Construction Channel

CAT: 345D LME Wedico  Liebherr: LR 634 Carson-Leimbach  Mercedes Benz: Arocs3342AK 6x6 Premacon//SK3544AK 8x8 Premacon//NG2638AS 6x6 Wedico//2624LAK6x6 MAN: F90 35.422VFAK 8x8 Wedico-Prem

Çevrimdışı bülent aydoğan

• Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #4 : Nisan 16, 2007, 20:45:26 »
selamlar..siteye arasıra göz atıyorum tabii sizler gibi usta değilimde bildiğimi söylemem faydalı olabilir..elite oyuncak mağazalarını biliyorsunuz..en çok pikoyu onlar satar türkiyede..bu mağazaların merkezide cc oyuncaktır..floryada..ve setten başka hiçbirşeyini getirmediler oradaki arkadaşıma sorduğumda da getireceğimizide duymadım dedi..

Çevrimdışı kamyoncu-itulu1

• okan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul - bahçeşehir
    • rc kamyon t?r ve iş makineleri
« Yanıtla #5 : Nisan 18, 2007, 22:08:42 »
çok tesekkurler okan abı musaıt oldugunda yazarsın abı
BOSTANCI INSAAT RC Construction Channel

CAT: 345D LME Wedico  Liebherr: LR 634 Carson-Leimbach  Mercedes Benz: Arocs3342AK 6x6 Premacon//SK3544AK 8x8 Premacon//NG2638AS 6x6 Wedico//2624LAK6x6 MAN: F90 35.422VFAK 8x8 Wedico-Prem

Çevrimdışı Emre PAK

• Forum Üyesi
« Yanıtla #6 : Ocak 08, 2009, 03:14:31 »

Değerli Arkadaşlarım.

Konu Piko Olduğundan eklemek istedim. PİKO ile İstanbul Bayiliği konusunda anlaştık. 5-10   Şubat tarihlerinde Nürnberg teki Oyuncak ve Hobi Fuarında Anlaşmalarımızı da imzalayacağız. İlgilendiğiniz Her Piko ürünü için yazabilirsiniz. Bir şekilde sizi fiyatsız bırakmam ve cevaplarım. Şubata kadar da Özel Mesaj Atarsanız istediğiniz bişi olursa, Geri dönerken onları da getirme Şansım Olur.

Saygılarımla
Emre PAK

0532 762 96 73

Çevrimdışı bjkliadam

• bjkliadam
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #7 : Şubat 11, 2013, 21:40:43 »

Değerli Arkadaşlarım.

Konu Piko Olduğundan eklemek istedim. PİKO ile İstanbul Bayiliği konusunda anlaştık. 5-10   Şubat tarihlerinde Nürnberg teki Oyuncak ve Hobi Fuarında Anlaşmalarımızı da imzalayacağız. İlgilendiğiniz Her Piko ürünü için yazabilirsiniz. Bir şekilde sizi fiyatsız bırakmam ve cevaplarım. Şubata kadar da Özel Mesaj Atarsanız istediğiniz bişi olursa, Geri dönerken onları da getirme Şansım Olur.

Saygılarımla
Emre PAK

0532 762 96 73
Sayın Emre Arkadaşım!...

Mesajını okudum ve sana danışmak istediğim birşey var. http://www.piko-shop.de/index.php?vw_type=artikel&vw_id=13093  bu sitede Premium Digital Starter Set

Art.-Nr.:   57176   bu ürünün bize net geliş fiyatını öğrenebilirmiyim? Eğer uygun bulursam nasıl getirtebilirim.? Sanırım siteden alışveriş yaptığınızda Türkiye siparişi teslim etmiyorlar. Umarım yanlışım yoktur.
İlginize şimdiden teşekkürler.
 Saygılarımla.
Hakan Demirel

Çevrimdışı Electrorail

• Forum Üyesi
« Yanıtla #8 : Ağustos 07, 2014, 23:53:41 »
www.maketistan.com piko distribütörüdür.

Çevrimdışı garder

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #9 : Ağustos 08, 2014, 10:07:38 »
Evet doğrudur digital fiyatına analog satar...