Model Trenciler Forumu > Üyelerimizin diaromaları, çalışmaları, yapım aşamaları.

DİAROMA DENEMEM

<< < (2/5) > >>

TRAINMAN:

Altına yazı yazmadan olmadığını öğrendim nihayet.

TRAINMAN:
İyi akşamlar,
Any Rail programını satın alarak  şimdilik yaptığım bu  üç hatlı diaroma da R2 dönüşlü hattın içine tren depolama hatlarını (2x6) ve bakım onarım hattı (2x1)ve binalarını,R3 ve R4 hatlara da çift hatlı tren yolu olarak kenarına istasyon ve diğer binaları yerleştirmeyi düşünüyorum böylece 16 Tren setimin 14 adedi depolama ve bakım hatlarında harekete hazır beklemede kalacak iki adedi de R3 ve R4 ana tren hattında çalışabilecek,setin bir taneside R2 hattında çalışabilir. Bunun yanında sağ alt köşede ayrılan R3 ve R4 hattına küçük bir tüneli olan bir tepecikten sonra , yine aynı hatlara diaromanın üst ortasında G231 rayın bulunduğu yere gidiş dönüş olarak aynı ölçüde olan Atlas marka köprüleri koymayı planlıyorum. Yeni fikir verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Sevgiler,selamlar.

Metin TOKMEN   

msu:
Metin Bey,
Ebat nedir?
Saygılar.

TRAINMAN:
RAY ALANI SINIRI 1323mmX2753mm,

Ben aslında 2200mmx5100 mm ebatlarında(üç adet kavak kontra yanyana) Türkiye haritası üzerinde (1/300000 ölçekte), mevcut demiryollarımızı ve çevresinde ICE3 lere hız yaptırmak için çepeçevre bir demiryolu hattı yapmayı düşünüyorum ama bu epey zamanımı alacağı için öncelikle trenlerimi sergilemek için bu diaromayı yapmak istiyorum.

Selamlar, sevgiler.
Metin TOKMEN

Alp ÖNEY:
Metin Bey merhaba,

Şimdiden iyi çalışmalar.

Alp

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git