Gönderen Konu: Bir site daha www.mo187.de  (Okunma sayısı 6069 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Okan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Bir site daha www.mo187.de
« : Haziran 07, 2007, 15:31:39 »
Bugün Derya Ferendeci'nin Turk-Tren Maketleri grubuna gönderdiği mailde gördüğüm sitenin fotograflar linklerini paylaşıyorum

Modellbahnschau MO187 Bad Driburg www.mo187.de

http://www.mo187.de/amtool/bg_main.php?mode=popup&kat_select=19&pic_id=275

http://www.mo187.de/amtool/bg_main.php?mode=popup&kat_select=1&pic_id=227

Nedim

• Ziyaretçi
Ynt: Bir site daha www.mo187.de
« Yanıtla #1 : Haziran 07, 2007, 23:00:47 »
sevgılı hobıdas dostum okan bey,
oncelık ıle tesekkur ederım cok guzel bır sıte yakalamıssın. bunlardan daha belkı yuzlerce var.
ancak buyuk uzuntu duydum adamların yaptıgı caısmalara ait goruntulerı ızler ıken..
ne uzuntusu..? nıye mı..?
dostum soyle bır baktım oradakı kısıler de bızım gıbı 2 ayagı 2 elı 2 gozu 2 kulagı vs gıbı aynı ozellıklerı tasımakta.. bır farkları yok ama cok guzel bır ekıp olusturmuslar.. hep bırlıkte yasamın sıkıntılarından kurtaran hobı denılen olayın model trencılık kısmı ıle ılgılenıyorlar.. oylesıne bır calısma kı bu oylesıne bır ekıp ısıkı sonucta boylesı guzellık ortaya cıkıyor bu guzellık ortaya cıkar ıkende ınsanların yuzlerıne nese sacıyor.. hep bunu anlatmaya calıstım yazdıklarım ıle.. ama ne yazıkkı bız bırak ekıp kurmayı bırlıkte yasamayı bılemıyoruz gıbıme gelıyor.. bu ınsanları bızden ayıran farkımızı cok dusundum nıye bunlar bızden farklılar dıye.. sanırım bırcok uzuv aynı.. 2 kol, 2 bacak, 2 kulak, 2 goz, vs. vs..  ama onları bızden ayıran olayı buldum buldum sonunda vede yanılmıyorum sankı.... butun bu uzuvları ıslevde tutan ana merkez BEYIN.. oda aynı dıyeceksın bana BEYIN bızdede var..

var dostum var haklısın ama bızdekı ancak SAKADATÇILARDA satılan cinsten..

ınsallah bızde bırgun boyle guzellıklere ımza atacak sekılde calısmalar kurmak uzere bır ekıp olmayı basarırız.. tanrının sans meleklerı yanından hıc ama hıc eksık olmasın..
sevgı ve saygılarımla.

nedım kus..
« Son Düzenleme: Haziran 08, 2007, 11:10:14 Gönderen: Nedim »

mali87

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Haziran 07, 2007, 23:45:28 »
    Okan bey yine her zaman olduğu gibi bizlere yararlı olcak siteleri ve fotoğrafları bulmaya devam ediyorsunuz çok çok teşekkür ederim.Nedim abi söylediklerinede katılmamak elde değil.Bir an düşündüm bizde neden böyle bir oluşum yok,olması için daha çok yol katetmemiz lazım diye düşünüyorum.Okan bey tekrar teşekkürler herşey gönlünüzce olsun,hoşçakalın.

mali...
« Son Düzenleme: Haziran 08, 2007, 00:49:17 Gönderen: M@li »

Çevrimdışı iceman

• Jimmy Cem ERSÜ
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
« Yanıtla #3 : Haziran 07, 2007, 23:54:44 »
Nedim abi güzel izah etmiş.İmrenmemek mümkün değil....
Loko ların ustasıyım Roco ların hastasıyım.......