Gönderen Konu: Özel, Sınırlı Üretim TCDD 45000'lik Buharlı (Çok bekledik ama az kaldı))  (Okunma sayısı 67663 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı glyond

• Önder Sönmez
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Harun Abi Selam,

A'dan Z'ye düşünce uygulama her şey çok güzel ellerine, emeklerine sağlık bizlerden senin sayende sahip olabilme imkanı yakalıyoruz. Bu hobiye gönül veren herkes az çok zorlukların farkında zaten keşke bizlerde maddiyatın dışında daha fazla manevi destek verebilsek

Çevrimdışı Kerem Türker

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Sertifikayı görünce heycanlandım. Hep bir Türk lokosuna sahip olmak istedim. Bugün bir buharlı, yarın da bir dizel olur belki. Olur mu acaba dersiniz? Mesela bir DE33000 veya DE24000...

Çevrimdışı hksuher

• Forum Üyesi
Herkese Merhabalar
Doçentlik falan derken dünyadan koptum, Harun yeni yerinin hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim. En kısa zamanda ziyaret edeceğim. Abi bu lokodan hala satın alma şansımız var mı, ne yapmam gerekiyor

Görüşmek üzere :-)
saygılarımla

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Herkese Merhabalar
Doçentlik falan derken dünyadan koptum, Harun yeni yerinin hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim. En kısa zamanda ziyaret edeceğim. Abi bu lokodan hala satın alma şansımız var mı, ne yapmam gerekiyor

Görüşmek üzere :-)
saygılarımla

Kemal selam,

Lokomotifler Türkiye'ye geldi gümrük işlemlerini bekliyouz.

MTK Fiyatı 135 GBP Digital: 150 GBP

Henüz gümrükten çekmediğimiz için şimdi ödeme yaparak ayırtanlar 125 GBP ve 135 GBP ödeyerek ayırtabilirler.

Selamlar,

Harun

Çevrimdışı Okan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Süper haber.

Sertifika çok havalı olmuş, beklediğimiz gibi numaraları ve ayyıldızı olacak değil mi ?

Bir de orijinal ses olsa ? MRC1665 veya http://www.howesmodels.co.uk/Railways/viewProduct.php?ProdID=2560 dan ses yüklenmiş bir ESU dekoder ?

Çevrimdışı ibrahim

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Merhaba,

Ürünlerin gelmesi çok güzel, bizlere böyle bir ürün sahibi olma şansını verdiğini için Harun beyi bir daha tebrik etmek isterim. Bir kısmı sesli ve digital gelecekti sanrım. Bunlara buhar jeneratörü takılması mümkün mü? mümkünse nasıl takılabilir? maliyeti nedir?

İbrahim Kaygın

Çevrimdışı Lutfi

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Harun Bey,
Ben de bir adet sesli dcc istiyorum.
Ne kadar ve ödemeyi nasıl yapacağız.
Teşekkürler
Akşama babacığıııııııım, Unutma Roco Getir! Trix de olur.